Egyptští bohové BORN OF OSIRIS se připojí k pizza hostině s Attilou

Metalcorový večírek míří 17. 3. 2024 do rock café. Vzpomeňte si, že ananas na pizzu nepatří!

Pro metalcorové BORN OF OSIRIS se album The Simulation stalo vyloženě odrazovým můstkem v jejich kariéře a nyní jsou ve fázi, kdy nám jsou schopni představit víc, než bychom kdy čekali. S příchodem nového kytaristy Nicka se částečně změnil způsob psaní nových songů. Kapela ráda objevuje nové hudební končiny a s potutelným úsměvem slibuje nové album.

Attila nikdy nepřestali provokovat corovou scénu a každým albem nás doslova šokují víc a víc. Jejich neskutečně barevná a neustále pulzující výbušná směs metalcoru, rapu a snad i nu-metalu dokáže roztančit nejen mladé fanynky s růžovými vlasy, ale sem tam i nějakého toho staršího death metalistu krčícího se v koutku. Poslední singly jako „FU4EVR“ či „Mia Goth“ možná překvapily trochu jiným (chcete-li měkčím) zvukem, ale rozhodně nezklamaly. Ostatně nenechte se zmást – to, co jste si vždy od kapely Attila přáli, na tomhle koncertě dostanete!

Zářivou budoucnost si dovolíme prorokovat supportujícím AVIANA, jejichž drsnější breakdowny vás nenechají v Rock Café sedět v předsálí a výhrou budiž i výběr deathcorových Crown Magnetar.

Řekněme si to na rovinu, tenhle line-up si zaslouží vyprodání!

Koncert pořádá Obscure Promotion.

Klubovna vždycky vynikala rychlostí zpracovaných materiálů a motivovaností. A přesně tyhle atributy dotáhla Min k dokonalosti. Zpracované fotky ještě během setu kapel? Pro naši tryskomyš žádný problém!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.