Lucernou se prohnala tsunami v podobě Knocked Loose (fotoreport)

Lucerna Music Bar se na chvíli stal hlavní pražskou aerolinkou při návštěvě Knocked Loose. Je vidět, že lidi maj hardcore rádi a rádi si na něm hodí bokem. Klub už měl hojnou účast při první předkapele Headbussa, která nastavila náladu na správnou úroveň. Další v pořadí nás navštívili Deafheaven, kteří měli skoro celou pozornost LMB. Ale na hlavního vystupujícího Knocked Loose se otevřely brány do tuhých hardcorů a začal masakr. Energie kapely způsobila tsunami, která se zastavila až při odchodu z Lucerny. Takhle se to má dělat!

text Ríša

Čekni fotky v galerce od Tomáše!

Klubovna vždycky vynikala rychlostí zpracovaných materiálů a motivovaností. A přesně tyhle atributy dotáhla Min k dokonalosti. Zpracované fotky ještě během setu kapel? Pro naši tryskomyš žádný problém!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.