ÚVOD

Klubovna se již od roku 2017 nezaměřuje pouze na publikační činnost, ale aktivně také pořádá či spolupořádá vlastní akce. Začali jsme na malých klubovkách v rámci Prahy, přesunuli se k celorepublikové tour, až jsme se dostali k pořádání vlastního festivalu. Náš program obsahově i dramaturgicky obohatil také ostatní festivaly jako Fajtfest, Rock for People nebo Žižkovská noc.

KLUBOVNA V SOUČASNÉ DOBĚ V RÁMCI VLASTNÍHO BOOKINGU REALIZUJE A NABÍZÍ:

  • přípravu programu
  • booking interpretů a programu
  • (spolu)pořádání akcí
  • obsahovou přípravu a marketingový ideamaking
  • stavbu programu na klíč
  • produkční zajištění akce
  • zajištění afterparty

 

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na e-mailu booking@klubovnaweb.cz

NAŠE EVENT PROJEKTY

Klubovna Fest

Vlastní festival a oslava narozenin Klubovny. Na této akci se snažíme tradičně propojovat fanoušky napříč žánry a zároveň přivést na jednu stage špičky námi reflektovaných žánrů. Zatím za sebou máme dva ročníky. Nultý ročník jsme umístili do klubu a ověřili si tak naše vlastní produkční a pořadatelské schopnosti.

O rok později jsme se již vydali na největší dosavadní úkol, kterým byl „Klubovna 10 Fest“, kde jsme přivedli na stage špičky tuzemského rapu, hardcoru, punk rocku a indie. Festival získal úžasné reakce a odpíchl nás k ještě větším výzvám. A rozhodně se k němu plánujeme vrátit! Pokud máte zájem nás v něm podpořit, ozvěte se nám na e-mail partner@klubovnaweb.cz 

Halloween v Crossu

Tradiční a oblíbená akce v pražském Crossu, kterou jsme nejprve navštěvovali jako fanoušci a postupem času se na ní začali podílet jako spolupořadatelé. Tato kreativní akce, kde se snoubí námi selektovaný line-up a ohromná kreativita návštěvníků, nám dělá stále větší radost. Na třech patrech pražského Crossu se rozprostře široká paleta aktivit, custom výzdoby a skvělého hudebního programu. Akce vzniká dlouhodobě ve spolupráci s Cross Clubem a Full Heart Agency

United Klubovna

Nejaktuálnější přírůstek do našeho pořadatelského portfolia. United Klubovna, to je showcase série koncertů, kterou dal společnými silami dohromady festival United Islands of Prague a hudební médium a movement Klubovna. Každý měsíc přivede speciální tematické večery do dosud nepříliš zavedených pražských klubů a prostor, kde propojí interprety a fanoušky napříč několika žánry.

Klubovna Intro x Klubovna ve tvém městě

Nezapomínáme ani na čistě vlastní akce, kde nabízíme dva modely. Jedním z nich je Klubovna Intro, kde se snažíme vytvářet prostor pro dosud neobjevené interprety. Dalším modelem je pak Klubovna ve vašem městě. Ačkoliv jsme primárně pražské medium, snažíme se nebýt pragocentričtí. Rádi uvítáme pozvání do jiných měst, kde jsme schopni uspořádat námi brandovou a pořádanou akci. Máte zájem o klubovní akci i ve vašem městě a klubu? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu booking@klubovnaweb.cz

419792075_895224149270539_4399784867513180960_n

Klubovna Afterparty

Kromě promotérské role se často a rádi převtělujeme i do role leadrů afterparty. Nečekejte žádné velké DJství, spíš pořádnou porci nezřízené zábavy a dnes již legendární Klubovní Pouštěčku, kde se prohýbají stoly i bary. Nějak to začne, nějak skončí, ale dřív než s kokrháním kohoutů nikdo neodchází! Chcete pořádnou party divočinu po kapelách, festivalu nebo vašem mejdanu? Jsme ready! Vaše nabídky si rádi vyslechneme na e-mailu booking@klubovnaweb.cz 

DŘÍVĚJŠÍ PROJEKTY

KlubovnaFajtfest Night

Oblíbená koncertní tour, kde jsme spojili síly s festivalem Fajtfest, což nám přineslo spoustu zážitků i zkušeností. S naší společnou KFN jsme postupně vyrazili napříč Českou republikou –⁠⁠⁠⁠⁠ kromě Prahy a Brna také do Hradce Králové, Karlových Varů, Liberce nebo Chomutova. Tento projekt trvající mezi lety 2019–2023 přinesl radost stovkám fanoušků napříč regiony, ukázal na nejnovější talenty a přivedl na stage jedny z největších jmen ostřejších žánrů jako Skywalker, Rattle Bucket nebo The Truth Is Out There.

Klubovna Friday Night

Na tomto projektu jsme de facto odstartovali. Krůček po krůčku jsme se učili zákonitosti pořádání akcí, až jsme naprosto přecpali prostor, kde byl event pořádán. Ohlas i potenciál si poté žádaly již ambicioznější řešení. I přesto jsme na tento projekt zpětně hrdí, neboť nás pomohl dostat až do současných a budoucích otáček!

272995777_3043958815869735_485799720313295180_n
klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.