O nás

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna.

Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Z původního záměru jednoho nadšence se za více než tři roky stal projekt, do jehož činnosti je zapáleno hned několik mladých a talentovaných milovníků hudby, kterým ke štěstí nestačí vymezovat se pouze na jeden žánr nebo zjednodušující přístup k životu (více o naše týmu zjistíte zde).

Klubovna obsáhne spoustu činností. Od článků, videorozhovorů, propagace, party videí, fotoreportů, autorských kritických článků, mimořádně aktivního přístupu k sociálním sítím, až po společenský aktivismus. (Chcete s námi spolupracovat? Napište nám!).

Nejsme webzin, nejsme youtubeři, nejsme ničí majetek. Jsme především nadšenci a fanoušci dobré hudby, kteří se snaží maximálně autenticky a aktuálně upozorňovat na nejnovější hudebně-společenské dění v mnoha otevřených kontextech. Klubovna je tou nejsvobodnější možnou platformou.

Snad si v ní i vy najdete své místo. Děláme jí pro vás a vážíme si jakéhokoliv konstruktivního názoru i případné kritiky. Buďte u nás jako doma!

Klubovna

500

+ Článků

10

Let zkušeností

50

+ Akcií

1

Team

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.