Vše je věcí interpretace. Crown for Sale navazují na předchozí počin a rozšiřují vlastní příběhové universum (Exkluzivní premiéra)

Jedna záležitost, několik úhlů pohledu. Lidská interpretace může mít několik vrstev vnímání, které pak dotváří celkovou interpretaci. Touto až filozofickou rovinou se v novém videoklipu Wrong zabývají Crown for Sale.

“Klip Wrong je pokračování dějové linky klipu Survival. Skladba Wrong, jak už název napovídá, je o tom, že ne vždycky všechno pochopíme správně a některé věci mohou mít různé následky. Na některé otázky někdy nedostaneme odpověď a někdy nám nezbývá nic jiného, než sledovat určité věci upadat a mizet, což v konečném důsledku může být osvobozující.” přemítají Crown For Sale

“V rámci videoklipu je pak skladba interpretována dalším možným způsobem. Jejím hlavním motivem se stává uvědomění si fatálních následků vlastního pochybení, které již nelze odčinit. Jediné, co v takových chvílích můžeme učinit, je těmto následkům čelit a nezapomenout, že čas dokáže vyléčit téměř vše. Ne ale v případě, když svou pouť ukončíme předčasně a propadneme temnotě,” vysvětluje kapela záměr svého mnohovrstevnatého díla. “Která z těchto interpretací je tedy správná? To záleží na tom, zda text věnujete někomu jinému nebo sobě,” uzavírají k odvážné autorské vizi.

Za nahrávku, mix a master dekujeme Damianovi Kučerovi, o klipy se postaral Mateo Tazky a hlavní role ztvárnili Robert Sabata z kapely Viviene a Estelle Roger,” zmiňují Crown for Sale hlavní spolupracovníky v náročné autorské výzvě.

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY


klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.