Obrátil se k nám svět definitivně zády? Crown for Sale přemítají nad tím nejhorším v nás (Exkluzivní premiéra)

Crown for Sale patří už nějaký ten pátek mezi nejambicioznější nu-corové kapely v Praze. A ačkoliv se na scéně pohybují už od roku 2019, růžky začaly vystrkovat především v posledních měsících. Mohou za to i osvědčené spolupráce s režisérem Mateo Tažkým a producentem Damiánem Kučerou, kteří pomáhají audiovizuálně CFS posunout na další level.

A je to znát, ostatně názor si udělejte sami – takhle zní novinka The Worst In Us“, kterou si můžete nyní exkluzivně až do zítřejší dopoledne pustit na našem webu!

 “V textu je popisována perspektiva jednotlivce, jenž se někdy ztrácí v komplexnosti a složitosti současného světa, který je však s minulostí i budoucností spojován lidskou nedokonalostí a hrozbami z ní plynoucími. V další části následně dochází k sebereflexi, jejímiž hlavními motivy je snaha odlišit se od těch, jenž páchají zlo, a naděje, že dokážeme své počínání na tomto světě změnit dříve, než bude pozdě (ať už pro naši, či pro všechny generace).” – uvádí kapela do souvislostí aktuální počin, kde se v jeho videoklipu nešetřilo i na blikačkách.

„The Worst in Us“  slouží i jako lákadlo na blížící se koncert v dejvické Klubovně, kde spolu s Crown for Sale vystoupí 23.3. ještě CORNFLAKES a Awaken By Moonlight. Příjdete se podívat?

 

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: