Tady není prostor pro krysy! Seznamte se s 123 Fake Street (Exkluzivní premiéra)

Tohle je víc než jen místo a barber shop. Jsou to kámoši, jsou to příběhy a je to rodina. Pokud jezdíte na Fajtfest a navštívili jste dnes už legendární Klubovna stánek, nemohli vám uniknout ani Die Hard. Plac, kde se začal psát nový a mimořádně zajímavý kapelní příběh. Seznamte se s 123 Fake Street!

Depression Island, Ice-Scream, Annabelle, to už by byl celkem solidní line-up, co říkáte? Společného koncertu se sice asi nikdy nedočkáme, ale jedná se o soupis interpretů, kde působí, nebo působili členové nově vzniklé kapely 123 Fake Street. Tuhle partičku dal krom lásky k tradičnímu hardcoru dohromady také genius loci – tak trochu jiný barber shop zvaný Die Hard Prague. Tři z pěti členů kapely se navíc solidně ohání strojky.

Frontman Kráty a basák Efem (oba Depression Island) stříhaj a bubeník Ben kéruje. No a kytaristi jsou jejich feláci Dawe (Meow, Annabelle, ex-Brixton) a Eddie, kteří se přišli ostříhat a navzájem si sedli natolik, že to nešlo jinak, než začít společně něco tvořit. Osudovému místu je pak věnován i pilotní singl 123 gang, kde můžete v roli komparzu spatřit například našeho Gumiho, moshující vožíčkáře Artura nebo rappera Refewa.

“První songy vznikly celkem rychle, asi po dvou měsících existence kapela nahrála první EP ve studiu na Slapech u Damiana Kučery. No a tohle je právě pilotní song ze zmiňovaného epka. Je vlastně o nás, protože jsme takovej gang a nechceme mezi sebou žádný krysy, toho už jsme si všichni zažili až kam,” říká frontman Kráty. První song zní navíc striktně stejně jako název kapely.

“Mimochodem, videoklip točil náš malej kámoš Brian, kterej je ve svých 14 letech úplnej supertalent. Je to jeho klipová premiéra, ale určitě o něm ještě uslyšíte.”

Více se o kapele dozvíte v našem aktuálním GP streamu na klubovním Youtube!

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.