123 Fake Street vysílají do světa ekologický apel. Drancování planety již bylo dost! (Exkluzivní premiéra)

123 Fake Street do světa vysílají třetí singl a moc nás těší, že si k premiéře opět vybrali náš portál. Po dvou víceméně odlehčených singlech jde tentokrát do světa pecka, která si nebere servítky a pojednává o jednom z nejpalčivějších problémů dnešní doby – nešetrné zacházení s naší krásnou planetou. Novinka “SO MANY TEARS” dává jasně najevo, že už toho bylo dost.

https://www.youtube.com/watch?v=SljS3JH2E1M&ab_channel=123FakeStreet

“SO MANY TEARS je songa o tom, jak my, lidi, zabijime tuhle planetu. Zní to jako klišé, o kterým zpívala už každá druhá kapela, ale to neznamená, že není potřeba tohle téma znovu vytahovat. Protože pokud to takhle půjde dál, moc generací po nás už nebude. Neříkám, že já (nebo my) jsme nejsvědomitější, ale cítím, že je to fakt šílený, takže se snažim aspoň jako jedinec to svoje málo přizpůsobit (ať už jde o odpad, vodu, stravu a tak dál),” hovoří za kapelu frontman Kráty, který se snaží svým malém přispět k celkovému zlepšení a změně.

“Klip jsme točili opět s Brianem, kterej to zase posunul o kus dál. Je vidět, že i on ve svým věku už tuhle problematiku dost dobře chápe, protože ten hnus zachytil opravdu na jedničku. Samozřejmě jsme zas nechtěli působit tak vážně (to se od nás ani nečeká), takže trochu funny dějová linka nesměla chybět,” pochvaluje si kapela s mladistvým talentem, který si kreativně vyhrál s náročným tématem.

OG lazebník v roli pouličního vyvrhela

A jelikož je tenhle song součástí EP, který se už pomalu, ale jistě blíží do finále, tak se o sound klasicky postaral nejlepší Damian Kučera,” zasazuje kapela aktuální dílo do celkového kontextu. A víte co? Prozradíme vám, co přijde dál! 25.února dojde na debutové vystoupení v Chapeau Rouge, kterému budou asistovat také Mad Rabbits a Dead Stone. Tři Klubovní komety let 2022 a 2023 na jedné stagi? To si nesmíte nechat ujít!

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.