Bad Omens se 11. února představí v pražském Lucerna Music Baru, který hlásí beznadějně vyprodáno!

Pod taktovkou Rock for People se 11. února v pražském Lucerna Music Baru uskuteční večer ve velice lákavém složení. Bad Omens se po čtyřech letech vrací do České republiky a vezou s sebou atraktivní support v podání alternativní hip hopové kapely Oxymorrons, vedle nichž vystoupí pro všechny fanoušky Klubovny známý metalcorový projekt zpěváka Sebastiana Bieslera GHØSTKID.

Naposledy jsme tuhle americkou bandu viděli v roce 2019 na jenom z ročníků Rock for People. Atmosféra tam byla nepopsatelná, všichni přítomní zpívali texty spolu s kapelou a už tenkrát bylo vidět, že hlad po týhle partě kolem sympatického frontmana Noaha Sebestiana je obrovskej, což dokazuje nicméně i fakt, že již zmiňovaný únorový večer je beznadějně vyprodaný! Mimo jiné jsou Bad Omens populární i mezi posluchači Evropy 2, kde byli dokonce nominováni na kapelu roku.

Kromě jednoho skoku v čase na jeden z uplynulých ročníků RfP si dáme ještě jeden návrat, tentokrát ale pouze o rok zpět. V únoru 2022 se totiž Bad Omens představili s velmi povedenou emotivní deskou THE DEATH OF PEACE OF MIND, kde se dle slov frontmana Noaha on jako umělec konečně osvobodil. Psal ji bez jakýchkoliv obav z očekávání někoho jiného, a díky tomu vzniklo velice rozmanité dílo. Můžeme se tedy těšit, že některé věci z nové desky konečně uslyšíme naživo!

Oxymorrons je pro nás zatím poměrně neznámé jméno, ale o to víc se těšíme, s čím se tahle alternativní banda z Queensu předvede. A kdo ví? Třeba se dostanou do našeho hledáčku, stejně jako se tam před lety dostali i GHØSTKID, projekt bývalého zpěváka Eskimo Callboy. Oproti Eskimo Callboy je projekt frontmana Sebastiana o něco serióznější a tvrdší, i tak si ale neodpustil elektronické prvky, které však temnou atmosféru nijak „nenarušují“, ale naopak ji pomáhají utvářet. I tohle jméno jsme mohli slyšet na jednom z uplynulých ročníků Rock for People, ale na rozdíl od Bad Omens na novou desku GHØSTKID stále čekáme. Dočkáme se jí už letos?

Text: Marťa // @mandybiers

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.