Olomoucký kravál posílá do světa první klip (exkluzivní premiéra)

Každý ročník soutěže Planetroxu přinese minimálně jeden objev, který si sice nevyhraje letenku do Kanady, ale všeobecnou pozornost už ano.

A loni si o ní řekli taky olomoučtí Goofy Cow. Ti se v roztomilých kravičkovských oblečtích poprali nejen s vedrem, ale taky zaujetím publika.

A našlápli k dalším metám a taky prvnímu klipu.

“Break me down je ve své podstatě prvním oficiálním videoklipem, který Goofy Cow vydává. Cítili jsme, že chybějící videoklip je rest, který vůči kapele a fanouškům máme. A nebylo lepšího kandidáta na splacení dluhu, než je Break me Down.” uvádí členové sympatické kapely. “Možná se dá lehce říct, že jsme se formou songu lehce přiblížili k Another Way, která se stala takovým černým koněm na našem první EP – Enjoy The music.” přemítají.

“Zvukovou stránku věci si vzal opět do rukou Boris Carloff, u kterého jsme nahrávali v jeho studiu Soundevice v Praze. Natáčeli jsme u něj právě první EP a Boris je profík a pohodář, kterej to zas dokáže posunout o level dál. No a klipu se ujal nejpovolanější z nejpovolanějších – Radim Věžník.” oceňují práci zkušeného dua.

Goofy Cow 8

Podaří se sympatickým GC postoupit na další metu?

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: