Peklíčko v srdíčku hlásí návrat! Jak zní Brainwar od Victims? (exkluzivní premiéra)

Po menší pauze se opět otvírají brány pekelné.

Definitivní peklo jménem Victims, vznikalo po mnoho a mnoho let, počínaje rokem 2005. Toto démonické uskupení se vytříbilo k dokonalosti skrze vše: přítomnost, minulost i budoucnost. A tu by měl reprezentovat nový singl “Brainwar” z připraveného alba “Lorn Echoes”, které by mělo spatřit světlo pekelného světa ke konci letních prázdnin.

Bude se jednat o naší první dlouho hrající desku, kde najdete 6 úplně nových válů a singl “Hate” v kulervoucím zvuku, ale fakt doslova.


K singlu BRAINWAR  jsme v minulých měsících společně s Jáchymem Belcherem a Mikulášem Hrdličkou natočili videoklip. Natáčelo se v temném sklepení naší Chomutovské zkušebny,  chtěli jsme docílit pekelně žhavou atmosféru a díky tomu, že Jáchym skutečně umí, se výsledek povedl na výbornou. Krom toho to byl skvělý zážitek plný nekonečného dřepování 🙂” uvádí na pravou míru členové.

VICTIMS-FOTO_01_1920X1080
“Singlem BRAINWAR chceme celej kolotoč kolem nové desky rozběhnout a odstartovat tím celé promotion, které poběží v průběhu dvou měsíců až do vydání desky. V plánu je na přelomu prázdnin zveřejnit další singl v podobě lyric videa, kde odtajníme další vizuály k nové desce “LORN ECHOES” , upřesňují své poměrně dost ambiciozní plány.

To, že nic nepodcenili, dokumentuje i fakt, že už nyní song najdete na všech streamingových službách, a že k němu chystají i unikátní merch.


VICTIMS-FOTO_02_1920X1080

Victims rozhodně nemíní být jen obětními beránky, kteří čekají s nataženou rukou. Sami totiž přichází s hromadou nové muziky a invenčních nápadů!

LETNÍ ZASTÁVKY VICTIMS KOMANDA LÁSKY:
20.07. – Vrskmaň – CV FEST VOL.6
03.08. –  Tachov – HUSMAN FEST
06.08. – Jaroměř – WARM UP BRUTAL ASSAULT 2019
31.08. –  Chodov u Sokolova – Březovská metalová noc 12

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: