Homesick volají po vystoupení z komfortní zony (exkluzivní premiéra)

Homesick jdou optikou Klubovny považovat za známou firmu.

S Klukama to táhneme tak nějak od začátku a tomu odpovídá i naše propojení.

Nová pecka “Harbour” je jejich druhým videoklipem a opět se premiéruje na našem webu.

A ačkoliv tentokrát nemíří na Hrad, nevyhýbá se dalším palčivým tématům.

Harbour je o tom, že v většina z nás okolo sebe více vnímá neštěstí, vidí věci o kterých sní a nedá se na ně dosáhnout, odpovědnost a povinnosti, které nikdy nechtěl a doufal, že je nikdy nebude muset řešit, o frustraci se kterou člověk denně potýká. O uvědomnění, že i přes všechny překážky existují emoce silnější než veškerá stigmata – láska ať už ke komukoliv, nebo čemukoliv.” volají Homesick po opravdovosti.

“Příběh klipu jsme pojali přimo – člověk nacházející se ve své komfortní zóně je napadnut bandou redneků, kteří si na něm chtěj vybít vlastní frustraci, celá věc má mít imaginární. Rednekové mají představoat nekomfort, který si člověk je schopen vytvořit ve vlastní mysli a Deus Ex machina symbolizuje hozené lano ve zdánlivě bezvýchodné situaci.” přibližují svou motivaci, která má hned několik rovin.
frame10
Frontman Mikuláš pak dává k dobru ještě jednu kaskadérskou vzpomínku “S Nápadem nafilmvoat tahačku za autem přišel Kryštof Novotný (Loony Creators), tak jsme se jeden krasnej den sešli na polní cestě někde za Letňama, rejža Vojta Kuře šlápnul na plyn a už jsem se vezl… bohužel jsem netušil, že při ostrém natáčení se za tím autem povezu asi padesátkrát…” upřesňuje svůj akční part.
220
Singl Harbour byl natočen u Damiána Kučery spolu s předchozí peckou Milo (taktéž premiérovanou na našem webu). Kapela má pak v záloze ještě jeden vál, který plánuje vypustit krátce po premiéře klipu. 

1120

Jak se Vám novinka od Homesick líbí? Dejte jim vědět do komentářů, sdílejte jejich čerstvou novinku!

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: