Klubovní pořad Hodnotíme Vaše Kapely nově najdete i na Stream.cz! Jak k nečekanému spojení došlo?

Klubovní pořad Hodnotíme Vaše Kapely skutečně zarezonoval a během dosavadních 28 epizod se dočkalo feedbacku přes 130 různorodých a multižánrových interpretů.

Pořad, jež vznikl i díky lockdownu, se nyní dostává v repríze i na internetovou televizi Stream.cz, který o něj projevil zájem, a Klubovna tuto nabídku s pokorou a potěchou přijala.

Příjemně nás překvapilo, že přišla iniciativa přímo ze strany samotného Streamu. Pro nás je to určitě dobrý signál, že naše projekty začínají rezonovat i mimo naší běžnou bublinu, což byl i jeden ze záměrů tohohle pořadu. Zároveň je to nová příležitost pro samotné interprety oslovit další nová publika. Tahle platforma je totiž pořád stále hodně silná a vizibilní.” uvádí zakladatel Klubovny Gumi.

Release na Streamu proběhne každou středu na Stream.cz. V jednání jsou i další spolupráce.

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.