TOP 2021 podle Klubovny: Osobnosti roku

OSOBNOST ROKU
Kdo se v našich očích stal nejvýraznější osobností roku a proč? Náš rejstřík zahrnuje jak domácí, tak zahraniční zástupce, kterých si opravdu vážíme a touto cestou bychom jim rádi věnovali i pár řádků.

GUMI (Lukáš Rychtařík)

“Lukáše jsem poznal až letos díky účasti v našem pořadu Hodnotíme Vaše Kapely, ale v podstatě hned jsme se naladili na stejnou notu a začali konspirovat a tvořit. Je to pro mě ohromně inspirativní člověk s hlavou otevřenou a baví mě jeho vibe a nadšení pro věc. A taky je za ním i jeho týmem vidět spousta tvrdé a kvalitní práce, ať už dlouhodobě na Benovi nebo aktuálně na Výčepu Kabelovna, John Wolfhooker nebo Skywalker. Pro mě je po lidský i kreativní bázi objevem roku.”

HADRABÁK (Tomáš Bob Fleck)

Těžko vypíchnout jednoho člověka nebo jednu skupinu lidí. Osobnostmi jsou pro mě všichni, kdo se snaží tuhle kulturu držet pospolu, pořádají akce nebo se jinak angažují. Z toho množství lidí a skupin bych přece jenom zmínil Tomáš Bob Fleck a celou FF Crew za skvělé prostředí, profesionální přístup, lidskost a tvrdou práci.

A taky všechny lidí, kteří chodí na akce jako fanoušci. Ač si to možná tolik lidí neuvědomuje, oni jsou tím nejdůležitějším článkem. Bez nich by akce nebyly a nebo byly ve velmi omezené podobě.”

DAVID: (Idea)

Idea je pro mě osobnost, která má jednu z největších knowledge ohledně rapový muziky v Česku. Zároveň se snaží podporovat a dávat prostor mladým MCs, který na svý cestě teprve začínají. Jeho přesah zasahuje i do oblasti kytarový muziky – viz poslední feat. na EP Hopes. Na to, jak dlouho Idea funguje na scéně, na mě působí pořád fresh. Víc, než kdy dřív.”

MARŤA (Ali Tabrizi)

“Zvolit jednu osobnost z hudebního světa je ale sakra těžká úloha, proto odbočím trošku jinam. Vy, co máte Netflix, jste si letos určitě nenechali ujít dokument Seaspiracy, který má na svědomí Ali Tabrizi. I přesto, že kolem tohohle dokumentu běžely různý zprávy ohledně dezinformací, starých údajů a podobně, je pro mě Ali tou pravou osobností letošního roku. Všechno to okolo dokumentu nemění nic na tom, že tenhle člověk v několika situacích nasazoval svůj vlastní život a veřejně vystavil svoji tvář, aby ukázal, co všechno stojí za rybářským průmyslem. Seaspiracy mělo na spoustu lidí v mym okolí zcela zásadní vliv a otevřelo jim to oči. Mně samotné to otevřelo oči, a to cokoliv živého nekonzumuju již několik let a zároveň už několik let podporuju a sleduju organizaci Sea Shepherd, takže s některými situacemi okolo moří a oceánů jsem byla dobře obeznámena již před dokumentem, ale i tak mě některé informace dost šokovaly a znepokojily. A pokud jste to ještě neviděli, měli byste to v co nejbližší době rozhodně napravit!”

TOMÁŠ (Florent Salfati – Landmvks)

JANČA: (Idles)

KUBO (Jordan Peterson)

“Tento rok je pre mňa osobnosťou roka Jordan Peterson, vďaka tomu, že sa dokázal zotaviť zo svojich dlhodobých zdravotných problémov ešte minulý rok a čo viac, podarilo sa mu tento rok vydať knižný jing k jangovi, ktorý vydal v roku 2018. Petersona sa oplatí sledovať rozhodne každému, kto nemá život až tak vo svojich rukách.”

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.