Klubovna přichází s první akcí letošního roku a vrací se na osudové místo. Co přinese rapové vydání Intra?

Doba je všelijaká a nebudeme si nic nalhávat. Dostihla i nás. Původně plánované akce jsme museli přesunout a vyjímkou nebylo ani druhé Intro s Petrol Station a Black Holes. No prostě veliký mrzení, ale nejsme zdaleka jediný koho tenhle stav dohnal. Ale nebudeme brečet, zvlášť když se snad začíná blýskat na lepší časy.

Dlouho jsme přemýšleli, jak s aktuální situací naložit a napadlo nás, že to prostě ještě zkusíme. Samozřejmě v regulích a mantinelech všech aktuálních pravidel. Klubovna INTRO tudíž proběhne již 26.února.

A nebudeme to navíc jen tak ledajaký návrat, vracíme se na místo, kde to vlastně všechno začlo. Do někdejšího Bar Coming Soon, místo kde jsme pořádali naše první akce v dobách, kdy se na nich za večer otočilo klidně 250 lidí, což byl při maximální kapacitě okolo 70 míst docela hardcore. Ale bylo to boží!

Nyní se tedy vracíme již do TY KÁVO, jak se prostor nově jmenuje, abychom navázali na úspěšné roky někdejší spolupráce. Na koho se můžete tentokrát těšit?

součástí vyprodaných Klubovna Friday Night byla i VelkáTlustá0

IT.USED.TO

Žánrový chameleon, kterého můžete znát i z deathcore – slamových hrdinů Silent Generation. Na solové dráze coby It.Used.To na podzim úspěšně absolvoval tour s hvězdným Redzedem a na aktuálním EPčku “Lost in Translation” konečně zakusil i tvorbu v rodném jazyce. Ritchie před sebou má dozajista zajímavou budoucnost a kvalitní cloud rap v Čechách potřebuje zvednout rukavici. Zvedne jí v sobotu 26/2 It.Used.To?

PLAYSTATION PRINCESS

Nepřehlédnutelná postava se švýcarskými kořeny. Ve vizáži a vizuálech Playstation Princess se nešetří kontroverzí, barvami nebo odkazy na kult anime a hentai. Nevšední pricezna ovšem solidně zarezonovala na podzim na Žižkovské Noci a nové fanoušky hodlá nabrat i na místě, kde jí na naších akcích předcházely například jména jako Hošty nebo VelkáTlustá0. Tvorbu Playstation Princess v našem Hodnotíme Vaše Kapely nedávno ohodnotil dokonce herec Václav Neužil.

PAWLIE POIZN

Rakeťák jenž už řadu let přebíhá mezi hraním s kapelou a vlastním rapovým alteregem. Pawlieho jste mohli zaregistrovat například v kapelách Brixtn, Levi2u nebo aktuálně coby nového člena Koblížků. Tak trochu stranou pozornosti kapelního světa, ale již delší dobu figuruje i coby Pawlie Poizn. Emo, depky a taky jasný otisk kytarové minulosti a současnosti.

VSTUP:
80,- předprodej WENT

100,- na místě

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:

www.klubovna.net
https://www.instagram.com/klubovna_cz/

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.