Bez nutných změn to nejde. Sacrifive se vrací emotivní zpovědí (Exkluzivní premiéra)

Nebudeme lhát, Sacrifive máme na mušce už dlouho, protože nás dlouhodobě baví. Proto nás dost mrzelo, že se na několik dlouhých měsíců odmlčeli. Měnili sestavu a vlastně se celkově dost změnili. A my věříme, že k lepšímu. Je nám ctí na našem Youtube kanálu odpremiérovat jejich nový singl Lights!

“Klip metaforicky vyjadřuje bezmoc a opakovanou snahu o vystoupení ze stereotypního způsobu života. K dosažení změny nám často brání různé situace ve společnosti, které se plíživě vkrádají do našeho podvědomí a ovlivňují naše duševní zdraví. Tento song nenabízí řešení, ale jen popisuje frustraci z následků absence změny. Zároveň ale chceme pobídnout společnost k hledání, uvědomění a následnému potlačení negativních faktorů, ovlivňující to, jak se cítíme,” uvádí znovu probuzená kapela.

Jak už zaznělo v perexu, máme Sacrifive na pažbě dlouho. Ostatně šlo o jednu z prvních kapel hodnocených v naší sérii Hodnotíme Vaše Kapely, kde se dočkali veliké chvály. Od té doby se však událo v jádru kapely spoustu změn.

“S novým rokem chceme zase začít s živým hraním. Už je to věčnost, kdy jsme naposledy hráli v klubech. V kapele proběhly změny v obsazení a doufáme, že náš nový singl zaujme a brzy se potkáme na klubové scéně,” láká kapela na nové a lepší zítřky, ke kterým jim jistě dopomůže i videoklip premiérovaný na našem kanále.

Chcete také premiriérovat videoklip skrze náš Youtube kanál? Napište nám na mail press@klubovnaweb.cz nebo skrze DMs na našich sociálních sítích Facebook a Instagram!

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.