KlubovnaFajtfest poprvé zavítá na Vysočinu a budeme slavit! Na co se můžete na startu září těšit?

Klubovna a Fajtfest nepolevují ani s příchodem podzimu a servírují další událost. Tentokrát doslova last minute, ale takovéto akce mívají obvykle i tu největší možnou dynamiku. KFN se tentokrát chystá do rodného kraje Fajtfestu – na Vysočinu. Útočištěm se stane Pacov, a jak už správně tušíte, budou u toho také Depression Island!

LINE-UP:

DEPRESSION ISLAND – Tak tohle bude velký! Depression Island se po dvou letech vrací do rodného Pacova a rovnou z toho bude oslava první kapelní pětiletky. Obzvláště v době polockdownové byli DI jednou z těch mála kapel, která byla okamžitě ready a momentálně z toho (stejně jako KFN) hodně těží. Štěstí přeje připraveným a Depression Island se z těžkého období vrátili jako fanouškovsky silnější a mnohem sehranější kapela.

STELLARIS – Perné léto, kdy nebyl na dovolenou čas. Stellaris zažili rekordní léto s narvaným bookingem i prvními zahraničními zkušenostmi. EPčko “Upside Down” bylo trefou do černého a rezonuje napříč scénou. Pražská formace se nyní opět vrací do kolotoče KFN a v Pacově zapíše rekordní čtvrtou účast.

DEAD STONE – Tady vidíme a slyšíme velký dobrý! Českobudějovická formace to nekompromisně sype a rozhodně dokáže ztrhnout na první dobrou. Za mikrofonem motorová a nezastavitelná myš obklopená bandou zkušených muzikantů kolem Martina Čadexe, který je znám z již neexistující formace Pilot Season. Naše loňská slova nám dávají za pravdu, jednoznačně jeden z největších objevů posledního roku.

WEEK IN PARADISE – Tradičně nezapomínáme ani na domovskou scénu. Mladou školu na Vysočině bude reprezentovat formace Week In Paradise, která se letos například stala součástí festivalu Heartsheap. Generačně pestře složená skupina sází na emotivní české texty, což už se v dnešní době tolik nevidí.

VSTUP:
150,- (pouze na místě)

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.