AK47 jako symbol lásky? 123 Fake Street posílají do světa nevšední lovesong (Exkluzivní premiéra)

123 Fake Street mají za sebou koncertní debut. Ještě než za námi dorazí na naše narozeniny do Cross Clubu, posílají do světa nový singl, který je zaobalen do nevšedního lovesongu s věnováním. Jmenuje se AK47, a ačkoliv se to nemusí na první pohled zdát, není o zbraních. Za tímhle průstřelem do srdce stojí čistokrevná láska.

https://www.youtube.com/watch?v=VKVXpLFBQ4E

Ač to není z názvu songu úplně patrné, tak AK47 je lovesong. AK jsou totiž iniciály manželky frontmana Krátyho, která si rovnou zahrála v klipu. O video se postaral klasicky Brian Pail, tentokrát sbíral záběry na první show 123FS v Chapeau Rogue. V klipu je vidět i pár záběrů ze křtu prvního EP kapely, který proběhl právě na této akci, kterou spolupořádala Klubovna. Zvukově se AK47 zase posunulo o kus dál, a to i díky Damianovi Kučerovi, odhalují 123 Fake Street na první pohled těžko rozluštitelnou šifru.

“Závěrem bychom vás všechny chtěli pozvat na naší další show, která bude 7. května na Klubovna Festu. Je nám obrovskou ctí zahrát právě na téhle akci. Jednak protože tam Klubovna slaví 10. narozeniny, druhak i proto, že ten lineup je fakt narvanej. Jo a budeme tam mít DIE HARD stánek. Tak už kupuj lupeny!” připomínají 123FS svůj druhý koncert, kde na ně čeká pořádná challenge v podobě vystoupení na našem Klubovna Festu, kde se objeví po boku zavedených žánrových jmen jako Tchert, Krang nebo Glad For Today. Dopředu je požene nejenom početná komunita fanoušků okolo Die Hard Barber shopu, jež se na našem fesťáku se svým stánkem samozřejmě také objeví, ale požene je tenhle nový banger!

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

VSTUPENKY NA KLUBOVNA FEST

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.