Klubovna a Fajtfest se vrací do Brna! Těšte se na Skywalker, křest EP a velkolepý návrat

Píše se 10. 5. 2019 a na brněnské Melodce startuje první vydání putovního kolotoče KlubovnaFajtfest Night. Akce to byla i přes velkou konkurenci toho dne nadmíru povedená, dokonce od té doby následovalo dalších sedm pokračování. Po více než třech letech vracíme do Brna a my vám prozradíme, na koho se můžete těšit.

LINE-UP:

SKYWALKER – Je nutné tuhle formaci představovat? Pro mnohé z nás absolutní žánrová jednička, která se těší doma neoddiskutovatelnému uznání, a snad ještě většímu respektu se těší i za hranicemi. Skywalker se pyšní skvělou loňskou deskou Late Eternity, která jim otevřela spoustu dveří i srdcí. V loňském roce proto bojovali o historickou šanci v lokálním finále Eurovize, letos zase o žánrového Anděla. Ani v jednom případě to sice nevyšlo, ale v klubovním hodnocení to byla naprostá dominance. SKW od nás loni uzmuli tituly domácí kapely a nahrávky roku. A pro nás je čest se po třech letech opět setkat společně na KFN na Melodce!

EPONINE – O potenciálu a talentu Eponine se ví už několik let, a mělo by ho stvrdit také nové EPčko, které se toho večera dočká dokonce i křtu! Sympatická formace se loni uvedla velice povedeně na Fajtfest EU edition, kde pro změnu v klubovních barvách debutoval i Pepa Stráník, ohromný srdcař a basák kapely. Těšíme se, protože je pro týmy KFN vždycky velkou ctí, když dojde i na takové události, jako jsou křty. Navíc na domácí půdě.

TCHERT – Téměř basácký dream team. V sestavě Tcherta najdete tři basáky a lídry formací Skywalker, Silent Generation a Marked As An Enemy, spolu s bubeníkem Přémou z Horrible Creature. Tchert si udělal skvělé jméno na letošním Fajtfestu, kde zároveň debutoval. A rozhodně to jako debut neznělo a nevypadalo, zkušenosti a vyhranost je na nich zkrátka znát. Zároveň to jsou taktéž atributy, které se budou toho večera hodit. Pro frontmana Toma a basáka Cerva se bude díky účasti jejich domovských kapel jednat o dvojáček.

MARKED AS AN ENEMY – Kapela s historicky nejdelší čekací lhůtou našich KFN se konečně dočkává a užívá si naší pozornosti plnými doušky. MAAE jsme bookovali ještě v předcovidových časech a poslední ze třech nasmlouvaných shows bude právě v Brně. Z nadějné formace se pomalu ale jistě stává stálice, které již často připadají headlinující sloty. Systematicky a tvrdě pracující jednotka bude v Brně očekávaným chodem programu.

BORROWD – Brno represent. Borrowd je skupina seskládaná ze zkušených muzikantů, kteří vědí, co a jak chtějí hrát. V našich očích musíme ocenit loňskou desku I built this house of glass for you a také vizuální kreativitu, která je patrná v kapelních videoklipech. A pak že je v Brně nuda.

VSTUP:
280,- (pouze na místě)

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:

www.klubovna.net
www.fajtfest.cz
https://www.instagram.com/klubovna_cz/

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.