Chystá se druhá Klubovní pouštěčka. Na co a na koho se můžeš těšit?

Po skoro půl roce se vracíme na místo činu.

Bar Coming Soon na Andělu opět přivítá Klubovnu!

Tentokrát jsme se snažili celou akci trochu vylepšit. A proto se můžete těšit i na tři akustické koncerty. A jak jinak se bude jednat o na první pohled hodně žánrově labilní večírek.

Kdo na ní druhé pouštěčce zahraje?

VYSTUPUJÍCÍ:
Weathered Man – Solově debutují EMOboy, kterého můžete znát z kapel Forget Your Enemies nebo HOMESICK, nebo internetových diskuzích. Majkl Olič zahraje akustické covery svých milovaných City and Colour, Vanna nebo Wind In Sails, ale exluzivně by mělo dojít i na premiéru vlastní tvorby. Tohle Vás chytne za srdce!

Mladé Perspektivní Ryby – Nejatraktivnější kapela Žižkova konečně spolu. Terka s Karolínou daly sbohem a šáteček svému dřívějšímu milovanému Travis McMuffin a definitivně se vydaly vlastní cestou. Mladé Perspektivní Ryby jsou popově – alternativní duo, které obsáhne lidovky, covery a hlavně vlastní tvorbu. A i když to jsou holky a hrajou akusticky, tak dejte jed na to, že to má naživo pořádný koule!

https://www.instagram.com/p/BX4xM4JFQrg/?taken-by=mladeryby

 

KANY – Zakladatel Rockcastu, ex-kytarista Orangecap a Kurtizán z 25. Avenue, hrdý otec rodiny i mentor autora Klubovny. To všechno je Kany, který se od Monitoru s Velkotlustou0 vydal na vlastní solovou dráhu. Před pár měsíci vydal povedenou desku Spektrum, ale zazní i naprosté a ještě našlapanější novinky. Rap s emaptií, mozek i srdcem.

POUŠTĚČKA:
Ihned po konci akustického setu se můžete těšit na druhou Klubovní pouštěčku! O její produkci se postarají Gumi, Terka a Hadrabák, které tentokrát doplní i speciální hosté Endru a DJ Pája.

Těšit se můžete na průřez všech našich nejoblíbenějších žánrů. Minule to byla pěkná divočina, takže máme na co navazovat!

20. října se vidíme v baru Coming Soon na Andělu!

20. října se vidíme v baru Coming Soon na Andělu!

Vstupné je dobrovolné, válná část případného výdělku míří za vystupujícími.

Emo, folk-pop, rap a divoká party. Doufáme, že dorazíte minimálně ve stejném počtu – jako tomu bylo naposledy.

Vaše Klubovna

…DALŠÍ INFORMACE COMING SOON

FB EVENT

 

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: