Exluzivní premiéra: Something Like ukazují moshující StarDance

Jsou z Tachova, hrají už od roku 2001 a jejich novinka s Vámi otřese podobně jako pád dvojčat v New Yourku ve stejném roce.

Hardcorový harcovníci Something Like se konečně odhodlali k natočení klipu a ve vší MOSHparádě! Kapela, kterou jste mohli poznat již skrze Hadrabákův nedávný článek 3v1, ve kterém krom představení kapely stihl zrecenzovat jejich poslední album MMXVI a zároveň uskutečnit i rozhovor, v dnešním metalcorovém rybníku trochu vybočuje. A vůbec to není na škodu, naopak.

Zpívají česky, soustředí se primárně na obsah svých sdělení a také se nesnáší kopírovat západní trendy, ale dělat si vše pořádně po svém a bez kompromisů. Což ostatně dokazuje jejich nejnovější klip, který je nás velkou ctí premiérovat právě na Klubovně!

O klip k singlu Vy víte, kdo jste se postaral Radim Věžník a poukazuje na fiktivní taneční soutěž v moshování. Natáčení probíhalo v Tachovské tělocvičně a zúčastnili se ho fanoušci kapely a dobrého moshe doslova z celé republiky. U natáčení pak samozřejmě nemohl chybět ani zmiňovaný Hadrabák, kterého můžete v klipu několikrát zahlédnout.

Jak se Vám jeden z nejbláznivějších klipů letošního léta líbí? Dejte klukům vědět a sdílejte jejich nekompromisně nekonvenční novinku!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: