Animovaný vylití srdíčka od August Burns Red

Metalcorový stálice August Burns Red přišli s novým singlem „Standing in The Storm“ a nabídli nám zajímavou změnu co se týče videoklipu. Pokud pomineme celkem solidní kvalitu hudby, na kterou jsme ostatně u August Burns Red zvyklí, co se týče textu se nevyhli nic a zároveň všeříkajícím klišé o nevzdávání se a síle vůle, načež se žena stejně rozhodla jít o dům dál.

Co nás ale zaujalo je artový pojetí samotnýho klipu, kterej vypadá jak kdyby vypadlo z hodin výtvarky na základce. Kluci si svůj svět tentokrát vystříhali a slepili a solidně se na to dívá, změna od všech továren a strašidelných lesů, kde nikdy nevíš, kdy na Tebe vyskočí Hejkal je docela příjemná.

Dejte vědět jak se vám tyhle inovace líbí a s čím si myslíte že přijdou podobný kapely příště. Nebo hoďte rovnou svůj nápad.

Text // Denisa

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: