TOP 2017 PODLE KLUBOVNY / TERKA

Jednou z posledních TOPek za loňský rok je ta od Terky z Klubovny.srt. Terka nezapomněla zmínit všechny zásadní desky, které se letos udály na emo – hardcorovém souhvězdí a jako již tradičně přichází i s pár neokoukanými jmény, které se, ale během následujících měsiců zcela jistě dostanou do našich uší!

 

  1. Tigers Jaw –Když kapelu v roce 2013 opustili tři z pěti členů, většina skalních fanoušků se bála, že to bude pro Tigers Jaw znamenat konec. Kapela se naštěstí rozhodla v hraní pokračovat jako two piece a na začátku roku vydala skvělou a dosud asi nejpopovější desku s názvem spin.

 

  1. Sorority NoiseYou’re Not As __ As You Think

 Pokud neumíte anglicky a nebo nevěnujete pozornost textům, tak se vám možná deska bude jevit jako celkem pozitivní. No, pozitivní ale teda rozhodně není.  Brutálně upřímný texty na téma deprese, sebevražda a smrt blízkejch kamarádů nechají málokoho chladným. 

 

  1. Lil Peep – Come Over When You’re Sober, Pt. 1

R.I.P. Lil Peep 🙁

 

  1. SeawayVacation

Hodně letní deska, škoda jen, že vyšla v půlce září a ne třeba v červnu, abychom si ten letní vibe mohli užít společně s nima.  Tak třeba příští rok, no.

 

  1. PrawnRun

Run je jednou z těch desek, na který nenajdete ani jeden špatnej song, fakt.

 

  1. Knuckle PuckShapeshifter

V pořadí druhá studiová deska s názvem Shapeshifter dokazuje, že američtí Knuckle Puck jsou momentálně jednou z nejtalentovanějších kapel současnýho pop punku.

 

  1. TurnoverGood Nature

Turnover jsou důkazem, že experimentovat se vyplácí.

 

 

  1. The Front Bottoms – Going Grey

Nová deska sice nepřináší nic novýho, ale v tomhle případě to vůbec nevadí. Jo a jestli mě nějaká kapela textově fakt baví, pak jsou to právě TFB.

 

2.Neck DeepThe Peace and the Panic

Že jste ode mě všichni čekali, že Neck Deep uvidíte na prvním místě, co :)? Super deska, ale ještě pecka je předčila!

 

1.  The MenzingersAfter The Party 

Už když The Menzingers pustili do světa první song z nový desky, bylo jasný, že to bude stát za to. Podle last.fm moje oficiálně  nejpřehrávanější deska roku 2017. Takže pokud The Menzingers ještě neznáte, určitě jim dejte šanci!

 

 

Pod čarou – Can’t Swim – Fail You Again, WSTR Red, Green or Inbetween, Iron Chic – You Can’t Stay Here, Rozwell Kid – Precious Art, Remo Drive – Greatest Hits, Free Throw – Bear Your Mind

 

Objev roku:

With Confidence, Super American, Oso Oso, Homesafe, Tommy Boys

 

Nej akce:

Neck DeepReal Friends v Lipsku

 

The Flatliners, Prawn, Not Scientists na Sedmičce

 

Fluff Fest – REPORT ZDE!

Against Me!

 

Modern Baseball

The Ataris

Touché Amoré

Sport, Swain v Eternii

Terka, 2018

https://www.instagram.com/p/BWNuhVch3uQ/?taken-by=therese_novak

 

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.