The Pretty Reckless rostou a Praha toho byla důkazem (Report)

V pátek večer jsme vyrazili do Malé sportovní haly, kde se odehrávala další nezapomenutelná série pořádaná Rock For People Concerts.

Poprvé do Čech zavítali američtí The Pretty Reckless s úchvatnou Taylor Momsen a v rámci svého turné Death by Rock and Roll s sebou přivezli The HU, mongolské heavy metalové uskupení, o kterých bylo poslední roky dost slyšet. Jako speciální hosty jsme přivítali i The Cruel Knives, kteří se v páteční večer postarali o pořádnou nálož klasického Hard Rocku.

Páteční večer všichni fanoušci už výhleželi od začátku týdne a nemohli se dočkat na českou premiéru The Pretty Reckless. To, že tady kapela má velké fanouškovské zastoupení, jsme se přesvědčili ještě dlouho před začátkem celé akce. V mrazivých listopadových stupních čekalo několik fanoušků před Malou sportovní halou a netrpělivě čekali na otevření.

Kapelu v čele s Taylor určitě překvapil tento fanouškovský zájem, jelikož den po odehraném koncertu sdíleli video panického běhu fanoušků k pódiu. Tento zájem se potvrdil i během samotného koncertu kapely. Nastal totiž velký davový zpěv který fanoušci drželi od začátku koncertu až do samotného konce. Nejvíce to potvrdil moment, kdy Taylor oznámila že zahrají jejich úplně první vydaný song, který je zároveň proslavil. Řec byla o singlu “Make Me Wanna Die”, který se objevil i na jejich prvním EP The Pretty Reckless a následně i na první studiovce Light Me Up.

Text // Lucka Kramperová, Foto // Min

Klubovna vždycky vynikala rychlostí zpracovaných materiálů a motivovaností. A přesně tyhle atributy dotáhla Min k dokonalosti. Zpracované fotky ještě během setu kapel? Pro naši tryskomyš žádný problém!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.