Seznamte se s ANKN Records. Labelem s mezinárodními ambicemi

Je na čase přivítat polonový label na scéně. Ponese název ANKN Records a jeho tažnou silou jsou Tom Rothschild z kapel Skywalker a Dasey Hill, a Conor Ferris, který momentálně zastupuje kapely Skywalker, Caskets, Savage Hands a In Visions.

Co tyto dva ambiciozní dříče rozprostřené napříč kontinent spojuje krom lásky k fotbalu? Společnou vizi, kterou se nyní rozhodli přetavil v sublabel, který se netají ambicí propojit nejen vzájemné know-how, ale i mezinárodní platformu spolupráce pod jednou kreativní střechou.

“Už 5-6 let zpátky jsem pomáhal dostávat nahrávky nejen českých kapel na spotify a ostatní digitální služby, byla to naprosto nová služba a nikdo moc nevěděl, jak to funguje. Tenkrát to fungovalo ještě jako ANKN Digital. Nyní jsem spojil sílu s manažerem Skywalker, Caskets, Savage Hands, InVisions (Narrative Management) Conorem z Newcastlu, obrovským fanouškem fotbalu (a teď už i Slovanu Liberec), kterej má obrovskej digitální dosah a rozhodli se spolu pokračovat jako label ANKN Records.” přibližuje inside story nového ambiciozního projektu spoluzakladatel Tom Rothschild. A aby nezůstalo jen u slov, blíží se i první ANKN release.

ANKN aktivity se vrátí pěkně zostra! O slovo se totiž již ve čtvrtek přihlásí nový projekt TCHERT, za kterým krom Toma Rothschilda stojí i basák Silent Generation, Jakub Hlaváček. Co můžete očekávat? Především pořádnou a poctivou sypačku, která bude řezat hlavy a kopat do míst, kde to obzvláště bolí.

Premiéry tchertovin se dočkáte již ve čtvrtek v exkluzivní premiéře na webu Klubovny!

ANKN RECORDS

TCHERT

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: