Vesmír je větší, než my všichni vzkazují v parádní klipovce Seven Days ’till The End (Exkluzivní premiéra)

Vesmír. Nekonečno. Otázky jsoucna. To jsou věčné otázky, které obklopují lidskou existenci již od nepaměti. A nově se jí zabývají i talentovaní Seven Days ’till The End, kteří se k sounáležitosti mezi vesmírem a lidstvem vrací v novince “Ocean And Stars“. Její premiéru si můžete exkluzivní premiéře na webu Klubovny!

“Silně atmosferický a melancholický track pojednávající o nicotnosti lidské existence ve srovnání s velikostí vesmíru. Ocitněte se v jediném okamžiku celé existence a nechte se unášet vlnami oceánu ve slokách, zatímco se na vás chystá nával energie velkého třesku v podobě refrénu. ” popisuje kapela svou multidimenzionální vizi.

Pro tak odvážnou autorskou vizi bylo taktéž využít pomoci zkušeného videomakera. Metalcoroví Seven Days ’till The End se rozhodli vydání nového singlu podpořit neobvykle zpracovaným 3D videoklipem, na kterém pracoval také VFX artist Tomáš Kmínek, který odvedl skvělou práci.

Video je celé točené na green screenu a hlavním motivem je pro kapelu charakteristická obrácená pyramida pozvolna klesající a utápějící se v oceánu.

Seven Days ’till The End každopádně přichází s dalším ambiciozním projektem, který zasluhuje oprávněnou pozornost. Jak vás jejich ambiciozní novinka baví?

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

SLEDUJ Seven Days ’till The End

FACEBOOK
INSTAGRAM

SPOTIFY
APPLE MUSIC

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: