Vycházející hvězda Charlotte Sands se vrací do Prahy se svým prvním albem

Charlotte Sands v KASÁRNÁCH KARLÍN

5. června 2024

Sympatická sedmadvacetiletá rebelka Charlotte Sands, neodmyslitelně spjatá s výraznou modrou hřívou, dorazí v červnu poprvé do Prahy coby hlavní účinkující s plnohodnotným setem. Poprvé se u nás zpěvačka představila loni v říjnu jako support známých 5 Seconds of Summer ve sportovní hale Fortuna. Tentokrát vystoupí v Kasárnách Karlín, kam byl její koncert přesunut po vyprodání Chapeau Rouge.

první zastávka v Praze v rámci tour 5 Seconds of Summer.

Nadějná hudebnice, pravým jménem Charly Hawkins, se hudbě věnuje od dětství. Do širšího povědomí prorazila v roce 2020 singly „I Don’t Care“ a „Dress“, s následujícími singly začala její hvězda ještě stoupat. V roce 2021 vydala EP Special s populárním titulním singlem. Virální tituly jako „Bad Day“ nebo „All My Friends Are Falling In Love“ obsahovalo i následující EP Love And Other Lies. Loni k nám dorazila s třetím, čerstvým EP Good Now a letos jsme se konečně dočkali prvního alba s názvem Can We Start Over?, které vyšlo v lednu.

Jejího talentu už si stihla všimnout nejedna kapela, a tak Charlotte kromě vlastní tvorby spolupracovala i na singlech velkých jmen jako jsou Mod Sun, The Maine, Taking Back Sunday, Underoath nebo Sleeping With Sirens, a dokonce předskakovala na turné slavným My Chemical Romance.

Charlottině chytlavému mixu alternativního rocku, pop punku, pochopení pro ty, kdo tak úplně nezapadají, a pocitů, které dobře zná každý mileniál, se těžko odolává, obzvlášť v jejím energickém a výbušném podání. Tak doražte!

Poslední vstupenky jsou k zakoupení v síti GoOut za 395 Kč. Tamtéž lze pořídit i VIP upgrade v hodnotě 1 590 Kč, v rámci kterého zpěvačka zodpoví otázky od fanoušků a zahraje také akusticky. Součástí jsou i upomínkové předměty, možnost focení a další výhody.

Klubovna vždycky vynikala rychlostí zpracovaných materiálů a motivovaností. A přesně tyhle atributy dotáhla Min k dokonalosti. Zpracované fotky ještě během setu kapel? Pro naši tryskomyš žádný problém!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.