Nováček TCHERT přitápí pod kotlem. Jak zní nečekané spojení ze stáje labelu ANKN? (Exkluzivní premiéra)

Symbolicky v týdnu, kdy si svět připomíná Mezinárodní den fanoušků Star Wars se do světa (a jako poprvé na našem webu) rozletěla zpráva o znovuobnovení činnosti labelu Ankn Records. Zakladatel Tom Rothschild z kapel Skywalker a Dasey Hill přizval Conora Ferrise a dali vzniknout staronové platformě v novém hávu. A nepřichází s prázdnou.

Na scénu s nimi přichází i nový zloprojekt TCHERT, kde se po boku Rothschilda o neplechu stará i Jakub Hlaváček z kapely Silent Generation. První kopačka do uší se jmenuje Worldender a Vy si jí můžete exkluzivně vychutnat na Klubovním webu!

Jak k nečekanému spojení a vzniku nového projektu došlo?

““My jsme o sobě s Kubou věděli už dlouho přes merch a koncerty. Hodně jsme si posílali hudbu až mi poslal svoje demáče, který mě šíleně bavili. Dohodli jsme session, objednali hamburgery a bylo to. I přesto, že jsem hodně multižánrovej, metal a tvrdá hudba pro mě vždycky byla a bude ten hlavní žánr, se kterým se ztotožňuju úplně nejvíc a tenhle projekt sedl podle mě skvěle.”  vypočítá klady vzájemné chemie Rothschild, které následuje i jeho mladší kolega.

“S Tomem jsme se poznali skrze stejnou muziku a oblíbený kapely. Pak se mu zalíbili nějaký dema, co jsem měl hotový. Párkrát jsme se sešli, doladili je, Tom udělal vokály a pak už následovalo studio u Damiana – tak vznikl projekt TCHERT.” připojuje svou vzpomínku na demoliční akt Jakub Hlaváček, známá postava tuzemské beatdowné obrody, která nedávno přišla i s vlastním brandem Ruined By Life.

Vzájemná chemie tudíž funguje na jedničku a nám nezbývá, než se těšit na další Tchertoviny, které duo pracovitých basáků ve svém sideprojektu v kotly plném nápadů s breakdowny uvaří!

TCHERT BUDE OD 7.5. K DISPOZICI TAKÉ NA VŠECH STREAMINGOVÝCH PLATFORMÁCH!

KDE HLEDAT TCHERTA?

FACEBOOK

INSTAGRAM


klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.