LANDMVRKS v Praze: První máj, metalcoru čas…

Ve středu 1. 5. proběhl dlouho očekávaný koncert kapel LANDMVRKS, The Devil Wears Prada, Like Moths To Flames a Guilt Trip. Tahle akce byla už nějakou dobu vyprodána, a dokonce přesunuta do větších prostorů, a to konkrétně do pražského Lucerna Music Baru. Jediná kapela, která lehce vybočovala z line-upu, byli Guilt Trip. Ti si své fanoušky ale našli a hned s prvními tóny začal před pódiem totální chaos. A já samozřejmě neváhám a do pitu vbíhám taky. Set téhle party z Manchesteru je prostě vždycky hrozně kvalitní a nedá se mu nic vytknout. Kapelu, na kterou jsem se těšil nejvíc, máme za sebou a na stagi se už připravují Like Moths To Flames. Pro mě úplně neznámá kapela (neukamenujte mě) pro mě byla velkým překvapením! Zpěvák Christopher Roetter si dokázal podmanit celý klub a lidi dělali cokoliv, co řekl. Skvěle odehraný, skvěle zařvaný. The Devil Wears Prada, další kapela, které úplně neholduju a vždy pro mě byli takovou vedlejší kapelou mezi metalcorovou smetánkou. Ze začátku jejich setu se jim moc nedařilo, špatný zvuk, problémy s bicími… Celkově mě to tak nějak nebavilo a na konci už jsem si říkal, že by mohli skončit. Jednu věc ale musím vypíchnout, a to kytaristu lomeno zpěváka Jeremyho, protože si nepamatuju show, kde bych se v mezipauzách tak nasmál. Poslední vystupující, LANDMVRKS, jsem už párkrát viděl a jejich album Lost in the Waves považuju za jedno z nejlepších alb moderního metalcoru. A show v Lucerně? Nejlepší, co jsem od nich zatím viděl! Celá kapela měla energie na rozdávání a šlo vidět, že LANDMVRKS mají v Česku obrovskou a věrnou fanbase.

Foto: LETy

Virtuálně nenápadný hrdina, kterého ovšem nepřehlédnete v žádném moshpitu, kde rozdává i přijímá lásku za pomoci loktů, highkicků a jiných mosherských technik. Hrdý rodák z Teplic nad Metují u nás zpracovává spoustu materiálu, který můžete na denní bázi hltat na našem webu, YouTube a sociálních sítích.

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.