„Děkuji, Praho a hezký večer!” LP rozdávala lásku ve vyprodaném O2 universu

Jméno LP je českému posluchači dost známé! Ať se jedná o její headline koncerty v Praze, kde se třikrát představila ve Foru Karlín, a nebo krátké vystoupení při příležitosti Prague Pride na Letné. Nejvíc ale sedí do konceptu festivalu Colours of Ostrava, kde se představila v roce 2017 a 2022. Její vystoupení měla vždy skvělou atmosféru, a tak se organizátoři rozhodli uspořádat milované zpěvačce její největší headline show na našem území! 

Samozřejmě, že na ostravském festivalu se na LP přišlo podívat daleko více fanoušků, ale největší sólo koncert se doposud odehrál v pražském Foru Karlín. Vše změnil páteční večer a vyprodané O2 universum, kde se odehrál koncert plný emocí a lásky… Mladší ze sourozenců O2 Family totiž pojme okolo 4500 fanoušků, takže LP pomalu posouvá své hranice výš a výš.

Zpěvačka to v Česku prostě miluje. A to tak, že doslova! Našla zde totiž svou spřízněnou duši, kterou je česká modelka Iveta Maurerová. Dokonce na našem území natočila i videoklipy k songům „Dayglow“ a „One Like You“.

Lásku americké zpěvačce dávali i samotní fanoušci, kteří před O2 universum vytvořili pekelnou frontu… ta byla bohužel tak dlouhá, že velká část příznivců přišla o celý set předskokanky večera, kterou se stala zpěvačka Vérité. Rodačka z New Yorku svým setem bavila. Střídala rychlejší pasáže s baladami, při kterých se sama doprovázela na klávesy a skvěle připravila pódium pro hlavní hvězdu večera. 

Američanka s italskými kořeny započala vystoupení skladbou „Golden“, která vás díky svému intru okamžitě zanesla do země ležící ve Středozemním moři a ve stejném duchu se nesl úvod vystoupení. LP zde totiž vsadila na skladby z alba Love Lines, kterému bylo tour věnované. Bývá zvykem, že se interpret snaží o co největší propagaci alba, ale aby zazněly skoro všechny skladby? To jsem dlouho nezažil, nebylo to ale vůbec na škodu! Love Lines je vymazlené album do posledního detailu! A ještě aby ne, když LP v minulosti psala texty pro Rihannu, Cher, Christinu Aguileru nebo Backstreet Boys

Stejně jako setlist, tak i samotné pódium bylo určeno aktuálnímu turné. Zpěvačka si ze stage udělala menší les, jako na obalu samotné desky Love Lines, a v pozadí se tyčil velký nápis LP! Nic víc… a ono to bohatě stačilo, jelikož LP nás během vystoupení utvrdila v tom, kde jsou její silné stránky – originální hlas, propracovanost každého songu a v neposlední řadě image, která je jí vlastní! 

LP si během hodiny a půl omotala kolem prstu vyprodané O2 universum! Mohly za to promluvy k fanouškům, při kterých se naučila pár českých frází? „Děkuji, Praho a hezký večer!“ Ano, tohle vždycky funguje, ale největší ovace samozřejmě dostaly hity „Lost on You“ a „Girls Go Wild“, které se objevily v půlce setu hned po sobě, což O2 universum patřičně ocenilo a ne jen to! Důležité je, že koncert nebyl o pár hitech, ale celý večer působil jako jeden celek, který neměl slabinu. 

Zpěvačka pražskou zastávku uzavřela skladbou „One Last Time“ a my si přejeme, aby to NAPOSLEDY nebylo! Děkujeme LP a organizátorům Colours of Ostrava za krásný večírek!

foto: Natálie Komínková

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.