O explozi emocí a kytarových riffů se postarali Ready the Prince a Dead Poet Society ve Futuru Music Baru

V pondělí 26. února 2024 se Futurum Music Bar proměnil ve žhavý úkryt pro všechny, kteří hledali explozivní směs rockových rytmů na vlně alternativy. Americká formace Dead Poet Society přivezla svůj jedinečný zvuk a nadšení. O solidní support se postarali Ready the Prince.

Již od prvních taktů se tříčlenné kanadské trio Ready the Prince ponořilo do svého nezapomenutelného rukopisu. Rozezněli plnící se sál svými surovými zvuky a chraplákem prolínajícím se těžkými riffy. Decentní nasranost a nekompromisní sólíčka doprovázené zvučným bicím vytvořili atmosféru plnou explozivní energie. Objev z Toronta svým skřípavým hlasem a punkovými vlivy vytvořil zajímavou směsku zvuků a emocí, která zanechala sál v katarzi.

Headlinerem večera byli Dead Poet Society, kteří přivezli své nové album FISSION. Album je o poznání melodičtější než jejich starší tvorba. Suverénně nastoupili s deklarací „Hard To Be God“.

Okamžitě si urvali veškerou pozornost a stage dive zpěváka Jacka Underkoflera nastavil laťku vysoko. Jejich hutný zvuk a super čistý zpěv si okamžitě našly cestu do srdcí diváků, zatímco dokonalá kytarová sóla postavila i v naprosto vydýchaným sále nejedny bradavky. Kapela naposledy hrála s předskakujícími .themayrevolution ve vyprodaném Café V lese a upgrade do větší venue už byl třeba – i Futurum praskalo ve švech a bojovalo se o místa s výhledem.

Zaznělo: „Open that shit up.“ a otevřel se roztomilý, ale přesto vytrvalý moshpit a lidé se neubránili proskákat se celým sálem. Zatímco Jack sázel při „.intoodeep.“ čistý tón za tónem, kytaristé se milovali s pražci a tvarovanými těly.

Večer utekl velice rychle a byl plný pozitivní energie, vášně a emocí. Ready the Prince přivezli žhavý power pop a Dead Poet Society nezklamali a ukázali, že i v menších sálech lze vytvořit atmosféru. Při další návštěvě očekáváme opět upgrade do většího!

foto: Min

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.