Minulost nás dostihne všechny. ONE:AM o tom ví svý (exkluzivní premiéra)

Máme tu další exkluzivní premiéru na našem webu.

A tentokrát vykročíme do ještě alternativnějších vod, do kterých nás zavede novinka od formace ONE:AM!

Song Dank Memes and Anxiety dokonale reprezentuje směr, kterým se duo, které miluje 70s a zároveň všechny odnože tvrdší hudby ubírá. “Skoro před rokem jsme vydali naše první EP Modular Lives. Mix hudby a stylů, který máme rádi a u kterýho jsem nevěřil že by se mohlo někomu vlastně líbit kromě nás dvou.” dodává za kapelu Agama Guy.

ONE:AM. Patrik a Jarda. Formace, která se nebojí překvapivých hudebních spojení i nepopulárních témat.

ONE:AM. Agama Guy a Zebra Boye. Formace, která se nebojí překvapivých hudebních spojení i nepopulárních témat.

Ve výsledku však šlo podle autora mnohem o víc. “Emocionální texty o cyklickejch pocitech obavy z nepřijetí, odmítnutí a nezvládání osobního a často i pracovního života. To EP byla taková terapie, která ale nestačila. Stejně jsem musel ublížit dalším lidem, bych konečně našel sílu najít skutečnou pomoc.” odhaluje jeden z autorů temnou část významu premiérované novinky.

“Tenhle klip je snad závěr jedný etapy a start další, která nebude tolik plná stejných vzorců chování a touhy po známý bolesti. V tom klipu si možná každej najde svůj vlastní význam.” zakončuje poutavé vysvětlení novinky, která by ve vás měla zanechat víc, než jen příjemný poslech. ONE:AN jsou zkrátka bandou, která se nerada svazuje, což ostatně dokazují i oblíbeným hraním na narozeninových raveparty a prázdných skladech, kde do svých setů často mixují i spontánní techno / rapové jamy.

IMG_3099

Jak se Vám novinka od ONE:AN líbí a co ve Vás zanechala? Dejte jim vědět do komentářů a sdílejte jejich čerstvou novinku!

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: