Přepište dějiny. Brandos Eyes obsadili Forum Karlín (exkluzivní premiéra)

Fora Karlín se stala za posledních několik měsíců meta, kam míří kariérní vrchol nejednoho domácího muzikanta. Ale aby si ho pro sebe ukradla tuzemská core kapela? To tu ještě nebylo!

Povedlo se to Brandos Eyes v jejich novém klipu Four Wallls, který můžete sledovat v exkluzivní premiére na našem webu!

Singl vznikal u věhlasného producenta Maťo Turcera v Pulp Studiu v Bratislavě, se kterým podle kapely panovala maximální spokojenost. K dobru pak přidávají i jednu zajímavost: “Je to jeden z prvních songů, kterej jsme s klukama vytvořili. V původní podobě to byla instrumentalka o delce asi 6 minut. 🙂 Pak jsme do toho teprve začali přidávat vokály a postupně okrajovat ruzný části. Asi 4x jsme měnili refrén, než jsme konecně našli ten pravej, se kterým byli všichni spokojený.” popisují vznik našláplé novinky.

DSC00219

Nejednoho diváka pak zaujme masivní prostor Fora Karlín, kam se v dohledné době chystají, třeba Parkway Drive nebo Architects. Motivací však nebyla megalomanie, ale autenticita kapely. “Tentokrat jsme chtěli vytvořit přímočarý klip, ve kterém se odráží energie našeho živého vystoupení, a to se, myslíme si, povedlo.” dodává kapela.

Klip jsme natáčeli v listopadu ve Foru Karlin, kterému moc děkujeme za poskytnutí prostor. Opět jsme vsadili na produkční duo Kryštof Vondráček – HEFR video production a Filip Štancl, kteří z nás dostali úplné maximum”.

https://www.instagram.com/p/BqLBoRwFG1P/

A skutečně tomu tak bylo. Za kapelou jsme se totiž zastavovali přímo na natáčení a preciznost, s jakou k natáčení přistupovali, byla příkladná. Ostatně posuďte sami!

DSC00380

Jak se Vám video od Brandos Eyes líbí? Dejte jim vědět do komentářů a sdílejte jejich čerstvou novinku!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.