Meresiew se loučí s Adzíkem v SBHC stylu (Exkluzivní premiéra)

Meresiew vstupují do nové éry.

Z jejich sestavy totiž na dobro zmizí jejich dosavadní symbol a garant skvělé koncertní zábavy – frontman Adzík.

Hyperaktivní motorová myš za sebou nechává skvělý dojem (o kterém nás letos přesvědčila vydařená rozlučka na Fajtfest HelpParty) a taky poslední videosingl SBHC Style, který aktuálně přistál na Youtube kanálu Klubovny.

“Tento klip jsme pojali jako rozloučení s Adzíkem. I když byl natočený již dříve, rozhodli jsme se s jeho vydáním počkat až po posledním koncertu s ním za mikrofonem.  Adzik udělal pro Meresiew za 5 let neskutečně množství práce a  v čele kapely odehrál 109 koncertů. Je pro nás navazující udržet nastavený trend a pokračovat stejným tempem i po jeho odchodu. Na české HC scéně zanechal nesmazatelnou stopu.” bilancuje éru s odcházejícím členem kapela.

O budoucnost Meresiew se ovšem bát nemusíte. Podle zpráv, které jsme dostali přímo od kapely na Summer Punk Party Volyně už se vše ladí na dobu poAdzíkovou.

“Nového frontmana představíme stejnou formou takže na podzim bude další singl s video klipem. “ láká kapela, která svůj nynější počin nahrála u Damiana Kučery ze Skywalker, který se postaral o mix a mastering a zároveň zastal i producentskou roli. Klip s režii a střihem si vzal do parády činorodý Adzík a kameru měl na starosti Michael Srnec.

Jak vás “rozlučkovka” první s etapou Meresiew baví? Dejte klukům vědět na našem Facebooku!

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: