KlubovnaFajtfest Night se vrací do Brna. Kdo doplní hvězdné Slaves a Acres?

Brno nás při premiéře KlubovnaFajtfest Night přijalo s otevřou a láskyplnou náručí! Proto se po téměř dvou letech vracíme na místo činu, abychom mu všechnu tu lásku, nadšení a moshpity vrátili.

KlubovnaFajtFest Night opět na Melodce a poprvé s účastí zahraničních kapel. A rozhodně netroškaříme, protože jde o trio Slaves, Acres a Siamese! Hvězdnou trojici a doplní i trojlístek domácí kvality zastoupené Borrowd, Eponine a loni opěvovanými Marked As An Enemy!

LINE-UP

Siamese – Když už za někoho hodí slovo Alex Baker z Kerrangu, tak to stojí za to. A dánští Siamese jsou doporučenkou na bedlivé sledování. Zvlášť když si prošli trnitou cestou hraním pro nikoho, na jejímž konci čekala vysněná tour, která jim po deseti letech na scéně otvírá dosud neprobádané brány. Včetně té v Brně.

Acres – Britská post-hardcorová skupina Acres se často a ráda vrací do tuzemských klubů. Aby ne, spoustu našinců je poznala coby předskokany Moose BloodCasey nebo Silent Planet. Předloňské září už je představilo Praze jako headlinery vlastní tour. Aby ne, dosud poslední deska „Lonely World“ znamenala zásadní průlom.

Slaves – Američtí Slaves patří bezesporu mezi největší post-hardcorové hvězdy. Dokazují to i streamy, které se na Spotify u poslední desky „To Better Days“ vyšplhaly k jednotkám milionů. Příchod Matta McAndrewa dodal kapele na ještě větších emocích, které si naplno užijete na naší KFN!

Marked As An Enemy – Zatímco jiní spali, MARKED AS AN ENEMY makali a vzali si pro sebe velký kus pozornosti. Jejich EPčko „Fire Find Me“ naznačilo možnosti, ale sílu naplno odhalují až živáky, které jsou živelné a struhující, což je pro naše brněnské účely garance pohybu od prvních tónů!

Eponine – Tuhle kapelu máme v merku už dlouho a konečně to klaplo. A to přímo v domovském městě. Eponine se umístili vysoko v naší nedávné soutěži o hraní na Fajtfest a zároveň je po předskakování Evanescence čeká další velká výzva. Hutný djent, kteří si chváli i někdejší culture marketing specialista Red Bullu.

Borrowd – Čest domácí hroudy budou bránit i Borrowd, jejichž členy jste mohli registrovat v zavedených kapelách Ghostface nebo Rabies. Teď je tu ale nový svěží vítr do metalcorových plachet, který zaujme neotřelými vizuály i smrští energii na scéně.

VSTUP:
PŘEDPRODEJ

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:

FB UDÁLOST
www.klubovna.net
www.fajtfest.cz
https://www.instagram.com/klubovna_cz/

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: