Landless mění styl a přichází s chytlavou novinkou!

Po více než roce přichází slovenští landless s novinkou. A pokud byste čekali metalcorovou hitovku plnou screamu a breakdownů, tak jak jste od nich byli zvyklí, jste na omylu! Od posledního EP Moonflower totiž kapela podstatně změnila styl. Scream opravdu nečekejte, za to si ale můžete vychutnat čistej zpěv Laciho Mikoláše, a to hned v několika polohách. Nechybí ani elektronický prvky, který nebyly u kapely zvykem. Odstartovala kapela tímhle songem novou etapu?


Novinka nese název Nobody a obsahuje jasné poselství – nikdo není dokonalý! Už podle teaseru se dalo předpokládat, že tehle song bude hodně “catchy”, takže vás ani nepřekvapí, když vám po prvním poslechu v hlavě bude znít: ” We know, we’re not perfect. We strive to prove, we’re worth it.“

Co se klipu týče, i zde se jedná o hodně povedenou věc! Dominuje v něm hodně světel a dvě barvy – růžová a modrá, což je v poslední době celkem oblíbenej a koukatelnej efekt. Každopádně celej vizuál klipu celkově k písničce hodně pasuje. No posuďte sami!

Text // Martina

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.