Fajtfest míří do centra dění. Podaří se luxusnímu line-up překonat bájinou tisícovku?

Fajtfest nespí a naopak zosnuje stále větší a odvážnější plány. Krom klasického festivalu společně už nějaký ten pátek společně táhneme káru premiérové KlubovnaFajtfest Night, která v Brně poctí svou návštěvou milované Brno. FF Crew se loni nesložila koronavirovou krizí, na které reagovali “mini” Fajtfestem s názvem Help Party. Letos si tento nečekaný přírůstek na festivalou mapu nadělí druhé pokračování, kterého se zúčastní také slovutní Ghostkid.

A teď k novince. Fajtfest míří do kulturáku!

Chtěli bychom Vám přestavit náš nový projekt pod názvem “Fajtfest v centru”. Poprvé jsme dosáhli (dostali možnost) uspořádat koncert v jednom z největších a nejproslulejších sálů na Vysočině – v Jéčku ( Jupiter Club, Velké Meziříčí). Nebudeme si lhát ani hrát na frajery … je to pro nás obrovská výzva, závazek i riziko. Bez frází budeme potřebovat Vaši plnou podporu. Tento rok by mělo jít o dva zkušební koncerty pod hlavičkou Fajtfestu. V září a listopadu 2021. Záříjový koncert by měl být složen z kompletně zahraničního zastoupení . Vaše účast pro tyto dva koncerty bude velmi důležitá, protože se nám otvírají celkem slušné možnosti uspořádat ve J-clubu časem kapely, o kterých se jen tiše šeptá.” představuje Fajtfest neskromné plány, o kterých se na Vysočině dosud jen divoce snilo.

“FAJTFEST už má vybudované dobré jméno nejen u nás. Sál na tisíc lidí, zvuk, zázemí pro velké hvězdy (to vše je dostupné). Máme dokonce i strategickou polohu mezi Prahou a Bratislavou. Ta nám velmi nahrává do karet. Listopadový koncert bude jedním z těch největších klubových koncertů i pro takové bandy jako Krucipusk, Cocotte Minute, Hentai Corporation a John Wolfhooker. Ruku na srdce, kdy jste tuhle čtyřku viděli společně na klubovém koncertu? Každá z nich dokáže z přehledem vyprodat pražský Akráč a Hájíčkovci si dokonce brousí zuby na vyšší level v podobě Fóra Karlín. Pomozte nám a my Vám to brzy vrátíme! Spoléháme na Vás! Pojďme jen společně potvrdit, že hlavní metalové město na Vysočině je to pod dálničním mostem! Salut! Druidi z FF Crew.” dodávají pořadatelé ke svému All stars line-upu.

Dějou se věci a nás vůbec nepřekvapuje odkud svěží vítr vane. Držíme Fajtfest crew palce a rozhodně se v Mezu vidíme. Tohle by mohla být jedna z tuzemských klubových akcí roku!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: