KlubovnaFajtfest Night míří do Českých Budějovic! Na koho se na jihu Čech můžete těšit?

Klubovna se na podzim primárně soustředí na pořádání vlastních a kooperačních akcí. K novince INTRO samozřejmě připadá i naše rodinné stříbro v podobě putovní KlubovnaFajtfest Night.

Po zastávce v Praze a Bratislavě pro Vás 19.11. chystáme zastávku v chomutovské Kulisárně a taky nově i výlet na jih Čech. Chystáme se totiž i do Českých Budějovic, kde 11.12. obsadíme místní nově zrekonstruovanou MC Fabriku. Na koho se můžete těšit tentokrát?

LINE UP:

Nondescript – Už jste slyšeli jejich aktuální EPčko “Decay”? Pakliže ne, okamžitě to napravte. Nondescript našli cestu k vlastnímu zvuku a pomaloučku polehoučku nám i přitvrzují. Uvědomělá kapela, se kterou je velká legrace i mimo podia otevře náš pětikapelní chod.

Stellaris – Do třetice všeho dobrého. Stellaris se s námi po Praze a Bratislavě vydávají i na jih Čech. Kapela, která mezitím stihla vydat live klip z Fajtfestu je horkým klubovým artyklem a svou šanci nehodlají promrhat ani ve Fabrice.

My Hard Lesson – Neunavitelní rakeťáci, kteří umí skvěle otevřít jakýkoliv festival, stejně jako uzavřít každou party dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. MHL aktuálně chystají release nového klipu Hatred, na kterém spolupracovali s Gumim z Klubovny. Nabídnout toho ale dokážou mnohem víc.

Depression Island – Název sice moc nadějí nepřináší, na stagi už je to ale zcela jiná písnička. DI si v době covidové získali oprávněně spoustu pozornosti, a to i díky svědomitému přístupu ke kapele jako celku. Jejich sety jsou plné nakažlivé enegie, kdy se do vzduchu vydávají klidně i vozíčkáři. Tahle banda má zkrátka dar bavit a Fabrika nebude výjimkou.

Marked As An Enemy – Neoddiskutovatelný headliner, který sbírá v posledních měsících spoustu oprávněných komplimentů. MAAE doba covidová jednoznačně prospěla a nyní sklízí ovoce.

Pracovitý přístup a k tomu výrazné poslední singly z kapely udělaly jednu z nejzajímavějších kapel na tuzemské corové scéně. Svůj primát budou obhajovat i v rodném městě, kam míří ve skvělé formě, kterou hodlají ve Fabrice potvrdit.

VSTUP:
150,- (pouze na místě)

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:

www.klubovna.net
www.fajtfest.cz
https://www.instagram.com/klubovna_cz/

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: