KlubovnaFajtfest v Chomutově bude! Na koho se může těšit divokej sever?

Po více než roce se Klubovna a FAJTFEST konečně vydají na sever Čech, kde podle původního plánu proběhne KlubovnaFajtfest Night. Chomutovská kulisárna slibuje pořádně divokej mejdan, kam jste přizvali hned čtveřici drtičů.

Naše oblíbená destinace na severu Čech se může těšit na pořádnej világoš, neboť se na něj řítí demoliční čtveřice Hillside, Silent Generation, Marked As An Enemy a především domácí demolion mani s peklíčkem v srdíčku Wictims. Závěrečnou steč obstará Klubovna Pouštěčka.

Přijďte si užít dosud nejtvrdší vydání KlubovnaFAJTFEST Night v regionu, kde se nechodí spát! Sever Čech, těšíme se!

LINE UP:

HILLSIDE – Když jedna velká výhra přinese ještě x dalších benefitů. Ústečtí Hillside CZ před více, než rokem právem uzmuli prvenství v naší soutěži o hraní na FAJTFESTu. A začaly se dít věci.

Hillside nechyběli na letošní EU verzi ani následné afterparty Fajtfestu a do třetice všeho dobrého se účastní i nadcházející KlubovnaFAJTFEST Night, navíc v rodném kraji.

MARKED AS AN ENEMY – Tady nám za ten rok odkladu někdo pořádně vyrostl před očima. MAAE však mohou děkovat především sobě a vyhlášenému poctivému přístupu.

Loňská deska „Fire Find Me“ získala skvělé reakce, které ještě překonaly letošní singly “Ghost” a “How Does It Feel”. Tentokrát už MAAE nejedou na zkušenou, ale potvrzovat status jedné z nejvýraznějších kapel posledních měsíců.

SILENT GENERATION – Kandidát na desku roku? Dosavadní singly a hype nasvědčují, že můžeme od Silent Generation očekávat pořádnou nálož. SG začali k tradiční demolici přidávat rap, hrdě odkazovat na nu-metal a to všechno v hodně zábavném pojetí.

Vizuálně nepřehlédnutelná formace má všechny předpoklady pro to, aby z Kulisárny udělali kůlnu.

WICTIMS – Páni domácí, kteří na dveře vystaví již ikonické heslo „Peklíčko v srdíčku“. Místní deathcore brana představí aktuální placku „Lorn Echoes“, kterou definovali své výsadní postavení na scéně, a to i v nové soupisce. A kdo Wictims zná, tak ví, že nás čeká opravdu hodně dlouhá noc!

VSTUP:
150,- (pouze na místě)

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:

FB UDÁLOST
www.klubovna.net
www.fajtfest.cz
https://www.instagram.com/klubovna_cz/

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.