Klubovna INTRO chystá druhé a kytarovější vydání. Na koho se můžete těšit tentokrát?

Klubovna INTRO odstartovalo prvním venkovním eventem v holešovickém Food Truck Pointu. Duo Marina Laduda a Méta Monde i přes nehostiné počasí přilákalo své die hard fanoušky, což nám dalo další vítr do plachet.

A s další akcí rozhodně nebudeme otálet. Hned den po akci totiž Klubovna oznamuje další a kytarovější pokračování, které proběhne 4. listopadu v prostorech našeho oblíbeného Výčepu Kabelovna.

Tentokrát naše bedlivé oko kurátorů pořadu Hodnotíme Vaše Kapely nemohlo přehlédnout potenciál, který třímá v kapelách Black Holes a Petrol Station. Obě kapely se pohybují v trochu jiných rockových vodách, ale obě rozhodně stojí za poslech a osobní účast.

BLACK HOLES – Někomu mohou připomínat White Stripes, vlastní rukopis je zde, ale zcela nepopěratelný. Pražská dvojice uchvátila kritiky debutovým albem “No Silver Lining“, na které následně navázali také několika singly. Zvukově hutná a pěvecky naléhavá formace patří k příjemným objevům tuzemské klubové scény. Kapela si pro intenzivní zážitek vystačí pouze s bicími a basou, což ale v daný moment bohatě stačí.

PETROL STATION – Kladno nepřineslo světu jenom Jaromíra Jágra, ale také velice nadějnou pop-punk/easycore formaci, která navíc aktuálně vydala zbrusu nové EPčko “Tracy“. A protože spoje z Prahy na “Kladýnko” nejsou zrovna ideální můžete náš event brát i jako příležitost, jak si vynahradit jejich sobotní křest. Kvality PS ostatně uznal i jinak velice kritický Jarda Háž v dílu, který na kapely nahlížel pohledem potenciálního investora.

VSTUPNÉ činí 80,- (pouze na místě)

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: