Klubovna Intro se vrací do Příbrami! Kdo tentokrát míří do Pojistky?

Upřímně? Vůbec jsme nečekali, co od našeho prvního výletu do Příbrami čekat. Místní kulturu totiž máme spojenou především s rapem. Debut v progresivním klubu Pojistka se ovšem nadmíru povedl a oboustranně byl patrný zájem o brzké pokračování a osvěžení programu moderního kulturního zařízení, které bylo dosud spojováno především s rapem a elektronickými žánry.

Klubovna Intro se do Příbrami vrátí již 2. září, kdy přivezeme trojici kapel, které se pohybují především na hardcore-punkovém poli. Na koho se můžete těšit tentokrát?

HOMESICK

HOMESICK známe vlastně úplně od jejich začátků, takřka okamžitě jsme si padli do noty, a tak je vlastně s podivem, že to bude vůbec první akce, kterou odehrají pod hlavičkou Klubovny. Především pražská formace letos vydala povedenou desku “Today’s Ashes Tomorrow’s Ashes“, na které se podílel nově příchozí basák Tomsn (ex-Just For Being). Homesick se ve své tvorbě často zaměřují na společensky palčivá témata a svět kolem nich jim není lhostejný. Pokud se často bavíme o tom, že naše generace míří k apatii, tak tady lhostejnost opravdu nehledejte.

SOMETHING LIKE

Pokus číslo 2. O účast Something Like jsme hodně stáli již při první příbramské intervenci, kdy je ovšem vyřadily zdravotní komplikace. Nyní by mělo být vše v nejlepším pořádku a dočkáme se. Kapela se na začátku roku ocitla na počátku nové éry, když přijala do svých řad zpěváka Matěje Kludského známého především z řad Anthems, mimochodem rodáků z Příbrami. Singl Ona naznačil solidní příslib, avšak čas změn ještě úplně neustal. SL již brzy opustí bubeník Zdenda, za kterého kluci momentálně intenzivně hledají náhradu. Pokud o někom víte, nebojte se Something Like ozvat! Původní bicman bude ke slyšení ještě v Pojistce.

008

Chtělo by se říct – klasická Hadrabákovina. DJ Nagano se totiž často pohybuje v Mníšku pod Brdy, kde také narazil na sympatickou punkrockovou formaci 008, kterou byl osobně oskautovat na několika koncertech, ze kterých nám nesl nadšené reakce. 008 jsou na scéně přes 10 let, za tu dobu už stihli vydat svoje “best off”, sčuchnout se s příbramskou stálicí Compromysh a odehrát velké koncerty po boku tuzemských punkových stálic. Nyní dostanou příležitost se ukázat i publiku žeroucí breakdowny se směsicí uvědomělých textů o ekologii nebo sociální nerovnosti.

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:

www.klubovna.net
https://www.instagram.com/klubovna_cz/

VSTUPNÉ: 200,- (pouze na místě)

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.