Je Český rap na vrcholu svého potenciálu? A může fungovat i s jinými žánry? Dorazte na promítačku dokumentu 20ers

Viktor Sheen je neoddiskutovatelným králem streamingových chartů. Redzed útočí na mezinárodní úspěch a měsíčně vykazuje přes milion poslechů na službě Spotify. O interpretech ze stáje Milion+ Entertainment už pravděpodobně slyšela i Vaše babička a mohli bychom pokračovat do nekonečna. Rapovému žánru se rekordně daří a jeho potenciál se zdá býti nevyčerpatelným. A to vše na počátku prvního kvartálu 2022…

Napadla by ovšem podobná myšlenka i aktéry dnes již legendárního dokumentu 20ers – Making Of…, který nás potěšil léta páně 2008? Unikátní snímek vznikl toho roku ve spolupráci mezi subjektem BU2R a labelem Mad Drum Records. A bezesporu můžeme tvrdit, že vyrostl do krásy. Kombinuje totiž hned několik prvků nadžánrového studia Sessions, které byly na první pohled nesourodé, rozhovory s aktéry, jejich vliv na historii hip hopu v Čechách a na Slovensku, i porodní bolesti netradičních track.

A opět Vám přinášíme něco navíc. Součástí naší panelové diskuze se stanou aktéři dokumentu a rapové legendy Indy a LA4! V rámci ceny vstupenky, která činí 150,- Kč, se navíc můžete těšit na welcome pivo od Výčepu Kabelovna a unikátní setkání ikon žánru a současné generace. Vidíme se 15.3. v Kabelovně!

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:

www.klubovna.net
https://www.instagram.com/klubovna_cz/

VÝČEP KABELOVNA

VSTUPNÉ: 150,- 

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: