Dotek tajemna a velká dávka talentu. Dilema servíruje svěží banger Dlhé Noci (Exkluzivní premiéra)

Od nového roku můžete Klubovna youtube kanál využít také jako místo pro vaše premiéry. Nedávný post na Instagramu slušně zarezonoval a nám od té doby chodí nabídky na zveřejnění spousty vašich videoklipů. Jedna z pobídek, která nás opravdu zaujala, pochází z dílny slovenského talentovaného rappera, který si říká Dilema. Nadaný samorost k nám umístil videosingl “Dlhé Noci” pocházející z nového EP Pod Zem. A už teď musíme říct, že nás to nás to dost baví!

“Som mladý interpret z okolia Banskej Bystrice, venujem sa Rapu cez 2 roky, pod menom Dilema vydávam od začiatku, meno ma vystihuje vo veľa ohľadoch, či už v hudbe alebo v živote.. často sa neviem rozhodnúť, celý môj život je sku*vená Dilema, preto aj tvorím v rôznych žánroch, môžte u mňa nájsť BoomBap, Grunge, Phonk, Grime, Trap .. a mnoho ďalších ešte príde, tvoriť jeden žáner je pre mňa obmedzenie,” popisuje sám sebe chalan, jehož tvorba je rozkročena mezi několika žánry.

“Prvý track vydávam v roku 2O22, po niekoľkých singloch vydávam debutové EP s názvom Anonym ktoré produkoval @GraveyardShorty, následne vydávam niekoľko ďalších projektov, Error 404 EP, Gushers EP, Čas EP, Pod Zem EP, a nakoniec vydávam aj debutový Mixtape 1312,” doplňuje reprezentant Label Not4every1 Records.

Solidní kadence a tak trochu odkaz na starého Samey, který si jde ale vlastní cestou. Jen tak dál! Máte dilema, kam umístit Váš videoklip? Nahrajte ho k nám! Výběrové řízení probíhá v našich DMs nebo skrze mail press@klubovnaweb.cz!

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: