Je čas na změnu! Depression Island do toho v novince Tabej řízli pořádně (Exkluzivní premiéra)

Na tuhle bandu je prostě spoleh! Depression Island si i nadále udržují vysokou frekvenci nových videosinglů a ani začátek léta není vyjímkou. DI vyčnívají především pověstnou spalující energií. A právě jejich živelným vystoupením je věnován nejnovější singl “Tabej”!

Emoce, energie, dokonalé propojení s fanoušky. Depression Island si během pár let na scéně začali budovat opravdu silné postavení, které dokáží stvrdit na místech, kde je to nejdůležitější – koncertech. Jejich shows jsou totiž esencí spalujícího zápalu pro věc, kterou dokáží přenést na svou už celkem početnou skupinku věrných. Nejnovější singl je pak reprezentem na živá vystoupení, který potvrzuje, že jejich silná stránka je právě na stagi.

Tabej je song, který je úplně jiný než dosavadní tvorba Depression Island. Řekli jsme si totiž, že potřebujeme udělat nějakou řežbu na živáky. Takže je to strašně basic skladba, která má ale energii jako prase. No, a jaký jiný videoklip k tomu natočit, než sestřihat pár záběrů ze shows? Prostě a jednoduše jsme vzali kámoše Milana Vopálenského na pár akcí a nechali mu volnou ruku. No a zase to totálně pondal,” přibližují Depression Island tvorbu contentu, který se vlastně tvořil sám.

“Skladba jako taková vznikla především pod rukama bubeníka Lukáše, který se mimo nahrávání řevů ujal všeho. Výsledný sound tomu pak nasadil Rony Janeček. No, posuďte sami a dejte nám vědět, jak vás noví, tvrdší Depression Island baví. Vidíme se na shows s minimálně stejnou energií, jako je vidět v klipu,” připomíná kapela, se kterou máme letos na podzim velké plány. Jaké? To se brzy dozvíte na našem portálu!

A nezapomeňte, že už 6. července proběhne historicky první Klubovna x Die Hard day na Fajtfestu, kde se role headlinerů ujmou právě Depression Island! Přežije to SkiBar a zazní i nejnovější singl? Tolik otázek, na které dostanete odpověď přímo na místě. Těšíme se na Vás!

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: