Klubovna opět se stánkem na Fajtfestu! Jaké novinky letos přinese?

Spojení, jež nabírá každý rok na obrátkách. Klubovna a Fajtfest za poslední roky zintenzivnili spolupráci, která nese zasloužené ovoce oběma stranám. Navíc nezapomínáme na to hlavní – hudební fanoušky, kapely a milovníky tohoto jedinečného festivalu. Letos jsme proto dlouho přemýšleli, jak posunout náš stánek a aktivity, které na festivalu chystáme.

A došli jsme k názoru, že se na spoustě věcí dá ještě zapracovat! A jelikož věříme, že se projekty nejlépe propojují společně, rozhodli jsme se ještě více zapojit i naše parťáky z Die Hard barber shopu. Loni si naše dvě party skvěle sedly a věříme, že ani letošek nebude výjimkou. Pole působnosti i samotný stánek se proto jednoznačně rozšíří. Krom stříhání se letos vůbec poprvé můžete těšit na festivalové flash kérky! A to rovnou od dvou vyhlášených umělců – benjaminstattoo a Stanley Dobala. Níže může pohlédnout na první náhledy, na které se můžete letos na našem stánku poptat.

Klasicky se můžete taktéž těšit na možnost zkrášlování a střihu rovnou na festivalu, kluci z Die Hardu Vám rádi nahodí fazonu. A navíc nám letos výrazněji pomohou i se samotnou moderací. Loni jsme byli trochu v podstavu a chceme, aby měl každý moderátorský slot dostatečnou kvalitu a energii, proto se tak letos ujmou moderace oba týmy!

Když už jsme u Stanley Dobala, musíme zmínit i náš merch. O jeho novou podobu se totiž postaral právě Stanley a merch bude samozřejmě k dispozici i na našem stánku! Krom nového merche se tak můžete těšit i na ten původní a naposledy reedovaný klubovní merch. Pakliže si ho zakoupíte, tak nám tím opravdu moc pomůžete a uděláte velkou radost. Ještě do Fajtfestu pak chceme stihnout i jednu limitovku, totální pecku, která se Váže přímo k Fajtfestu i nám samotným.

Náš stánek bude překypovat aktivitou i vzácnými hosty, a to rovnou s headlinery celého festivalu, kteří se Vám rádi podepíší nebo se s Vámi vyfotí! Postupně se za námi zastaví například Deez Nuts, Knocked Loose, Get The Shot nebo Moscow Death Brigade!

Svou hodinu slávy mimochodem dostane i náš DJ Nagano neboli Hadrabák. Nejpopulárnější člen Klubovny a festivalová afterparty legenda bude samozřejmě i letos hlavním tahounem klubovní Pouštěčky, která letos proběhne hned dvakrát. První příležitost budete mít na Klubovna x Die Hard preparty, jež proběhne ve středu 6.7. za účasti kapel Filthyminds, Bad victim, Diligence a Depression Island. O zábavu se pak večer zčásti postará tým Klubovny a zčásti osazenstvo Die Hard barber shopu.

Druhá Pouštěčka už bude ve znamení klasického afterparty nepokoje v režii Gumiho, Hadrabáka a zbytku naší crew. Zapamatujte si, že se v pátek 8.7. nejde spát!

A co ještě dodat? Nebude chybět náš pan maskot / majitel André Brtník. Chystáme pro Vás spoustu soutěží, kolo štěstí a budeme se na Vás všechny po celé čtyři dny moc těšit!

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: