Remedy Remains odhalují nejtemnější lidské emoce (exkluzivní premiéra)

Šumperk v posledních letech nešetří talenty.

Basák a producent Filip Vlček a Trocha Klidu jsou toho tím nejlepším důkazem.

O slovo se však hlasí ještě jeden místní příslib – Remedy Remains.

Bury Me je první ze šesti songů z chystaného EP 2019. Tento klip produkoval Dan SchwarzerWe Are The Motion, nahrávání si vzal na starost Alois PospíšilTrochy Klidu. Klip se odehrává v depresivních stavech, kterými trpí, Martin Svítil (vokály, kytara). A novém videoklipu upřímně odhaluje stinou stránku osobního života.

Celý text je depresivní a na první poslech k nepochopení, člověk musí u textu přemýšlet, co tím chtěl Martin vyjádřit. Hlavním motivem klipu je porozchodová doba, plná antidepresiv, vzteku a zoufalosti.

IMG_4344

KDO JSOU REMEDY REMAINS?

Remedy Remains je Šumperská melodic-metalcorová kapela, která vznikla roku 2014 a od té doby odehrála desítky koncertů. V roce 2015 vydala EP, po kterém následoval v roce 2016 singl s videoklipem Shards & Scars. Kapela byla aktivní až do léta 2016, kdy se po Agressive Music festivalu rozhodla dát si pauzu, která trvala skoro dva roky. Teprve až na jaře roku 2018 se kapela rozhodla znovu dát dohromady a vydala singl Timeless. Následovalo comeback tour po bližším okolí a připomenutí se promotérům z Moravy.
Na začátku roku 2019 se kapela rozhodla nahrát nové EP, které bude lépe vystihovat současný styl a nálady kapely. Toto EP vyjde už 15. 09. 2019 na všech známých hudebních platformách. Členové kapely jsou: Martin Svítil (vokály, kytara), Adam Vepřek (baskytara, vokály), Michal Kašpar (kytara) a Matouš Felner (Bicí).
Původní sestava je v podstatě stále stejná, ale hudebně je to dnes už úplně jiná kapela, než před oněmi pěti lety. Co víc? Remedy Remains hlásí, že je tu znova a v plné síle.

IMG_4275.2

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: