Fenomén MÅNESKIN se vrací. Vezme O2 arénu útokem

Fenomén MÅNESKIN není třeba blíže představovat. Poté, co se díky výhře v Eurovizi v roce 2021 vyšplhali na vrcholy mezinárodních hudebních žebříčků a kralovali pódiím předních evropských letních festivalů, oznamují Måneskin nové datumy turné „LOUD KIDS ON TOUR“, kde nebude chybět ani pražská zastávka 14. května pod hlavičkou Rock for People concerts.  Po úspěchu na mini RfP Hope se MÅNESKIN tentokrát ukáží v O2 aréně, kde se po lístkách zaprášilo jedna báseň.

Koncem ledna letošní roku MÅNESKIN vydali třetí studiovou desku Rush! pod Epic Records. Na desce se nachází hity jako „Mammamia“, „Supermodel“, „The Lonelest“ a „Gossip“, které vyšly ještě před deskou a zaznamenaly úspěch.

Zajímavým fakterm je to, že ještě v roce 2015 začínali MÅNESKIN jako buskeři vystupující v ulicích Říma a jen o několik let později dobyli svět a stali se jednou z nejpopulárnějších rockových kapel nové generace.

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.