Fajtfest přidává nově preparty pro nedočkavé. Klubovna opět spojí síly s Die Hard a to i v rámci společné party

Fajtfest sílí, roste a přidává další novinky. Nově se proto dočkáme večírku pro nedočkavé, který proběhne den před zahájením “velkého” Fajtfestu v oblíbeném SkiBaru. Změn se dočká taktéž areál a my opět spojíme síly s našimi přáteli z Die Hard Prague / Tábor. A to rovnou ve výrazně rožšířené podobě!

Klubovna a Die Hard Prague / Tábor opět pod jednou střechou

“Po loňském ročníku začali sílit hlasy o naplnění kapacity areálu, možnému stěhování stage na spodní parkoviště nebo i časem úplnému přesunu festivalu jinam z hlediska kapacity a věřte, že to by nás všechny hodně bolelo. Všechny obavy jsou však rozmetány s výjezdem prvních těžkých strojů v podzimních dnech na Kopec, které změnily dosavadní podobu areálu k nepoznání. A tak můžeme přijít s řadou dobrý zpráv. Došlo ke značnému rozšíření místa před stagi nejen pro účely festivalu, ale hlavně také pro běžné návštěvníky areálu, tedy lyžaře. Kopec zvaný Homola naproti pódiu doslova zmizel, ale nemusíte se bát, že o svoji jistotu v podobě oblíbené vyhlídky a místa pro relax přijdete, protože se akorát o něco v menším posunul o kousek dál.” konkretizuje festival novou podobu areálu.

“Další a stále se objevující připomínka bylo vegan jídlo a hlavně jeho větší výběr. Také tady vám neseme potěšující zprávy. Letos pro Vás chystáme každodenní vegan menu, které by se mělo taktéž pravidelně obměňovat . Vime, že v HC komunitě je velké procento veganů a pokud se chceme nazývat tento rok “Hardcore svátkem”, tak musíme zapracovat i na této nezanedbatelné stránce . Velké věci máme rozjeté s našimi partnery včetně těch novych, tak věříme ze vše dopadne a budete příjemně překvapeni .

Pokud by jsme měli jakoukoli připomínku, vylepšení k chilout zone, jídlu ,kempu prosíme o feedback na bob@fajtfest.com, jak vidíte, nejde nám to jedním uchem tam a druhým ven. Pojdme si to společně udělat na Kopci co nejlepší . Vy jste totiž Fajtfest!” vnímá hlavní pořadatel neustálý prostor pro zlepšení. A to i v oblasti loni tolik propírané gastronomie.

“Jednu chystanou novinku asi přece jen prozradit můžeme . Fajtfest začne už ve středu 6.7. (úterý, středa je státní svátek) a to dnem, kteří si vezmou do parády kluci z Die Hard Prague, které si můžete pamatovat díky jejich šikovnosti s holícími strojky ve stánku Klubovny, kam zamíří v rožšířené verzi také letos. A krom této vzácné návštěvy se můžeme těšit na divokou party, třeba za doprovodu Depression Island. Nemalou roli v tom sehraje samozřejmě Klubovna a její crew. Čeká nás hodně divoká noc:). Více detailů se dozvíte právě na ose Klubovna a Die Hard. No, před demolicemi jako Knocked Losse , Deez Nuts nebo Moscow Death Brigade vás čeká parádně rozcvička. Není tohle krásný začátek dovolené? A pořád jsme neskončili, ale o tom zase příště…” nastiňuje Bob další plány, ve kterých hrajeme společně s Die Hard opět nemalou roli.

A na co se můžete těšit? To Vám již brzy s radostí společně představíme!

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.