Hospiho chomutovský průvodce. Jaká místa navštívit před KFN v Kulisárně?

Dlouho očekávaná chomutovská KlubovnaFajtfest Night v místní Kulisárně se již nezadržitelně blíží. A protože máme signály, že se do Sin City ústeckého kraje chystá i přespolní návštěva rozhodli jsme se pro Vás společně s domácími Wictims připravit pár tipů, díky kterým pro Vás bude výlet do Chomutova příjemnějším. Jaká místa se vyplatí navštívit a kde podpořit lokální ekonomiku?

“Kdyby jste náhodou jeli 19.3 kolem Chomutova, tak určitě doporučím navštívit podnik Kulisárna, který je součástí městského divadla v parku v centru města. A proč to říkám? V ten den se zde koná koncert toho nejlepšího, co česká scéna tvrdé hudby může nabídnou!! KlubovnaFajtfest NIGHT !!!” doporučuje Hospi z Wictims.

Pokud nejste příznivci tvrdé hudby a máte rádi spíše klidnou atmosféru u sklenky vína nebo piva z vlastního pivovaru, tak vám mohu doporučit restauraci Republika, kde celý den hraje jazz/swing, který jsem osobně vybíral. Možná, že uslyšíte i swingovou verzi od Rage againts the machine nebo SlipknoT v podání mého oblíbence Richarda Cheese až po hity od Postmodern Jukebox,” láká na místo, kde dříve sám pracoval.

Jste-li milovníci krvavého hovězího, stejně jako já, tak určitě navštivte Grill restaurant Castor. V Chomutově nezakousnete libovější maso než tady. Přátelé říkají, že jsem milovník vína. Je mi líto, ale není to pravda. Miluju veškerý kvalitní chlast. Na dobré pivo (Plzeň) určitě běžte do Srdcovka Monika. Do Moniky jsme chodil se džbánem už jako malej klučík, pivo bylo samozřejmě pro dědu, mně stačila pěna. Když zůstanete v Chomutově přes noc, tak doporučuji navštívit tradiční mexickou restauraci Pepe Lopez, ve spodní části je i diskotéka. To vše je vyladěné do posledního mexického detailu,” přináší Hospi další sérii nejen gastronomických zážitků.

“V létě můžete zajít na Kamencové jezero, které je jediné na světě. V areálu je i mingolf, beach volejbal, nafukovací vodní atrakce, pingpongové stoly a dalších mnoho věcí na vyřádění včetně stánků s občerstvením. Mám Kamenčák hned za barákem, ale koupal jsme se tam naposledy před 10 lety, ale na drink tam zajdu rád 😀 Raději chodím naproti k Otvickému rybníku, kterému se přezdívá Banda, je tam super wake park, kde jsem od 12 let trávil každé léto a rozbíjel si držku na wejku. Je to nejdelší vlek v zemi s kickery všech velikostí a několika slidy. Kousek od Kamenčáku se nachází docela rozhlehlý ZOO park. Byli jsme se tam minulý rok podívat s mojí drahou, bylo to super, měli pivo,” dává do placu i zábavu, na kterou je v současné chvíli pořád trochu kosa.

FB EVENT KLUBOVNAFAJTFEST NIGHT V CHOMUTOVĚ

A pokud vás druhý den přepadne zrádná kocovina, vyplatí se navštívit i krásné přírodní scenérie. “Okolí Chomutova je ideální pro pěší turistiku. Údolí Krušných hor má nádhernou naučnou stezku Bezručovo údolí, která se táhne přes 13 kilometrů. Tam s mojí drahou chodíme hrozně rádi, můžete jet na kole, na bruslích, my nejraději jdeme lesem, pijeme vodu ze studánek, ale na cestě zpět si dáme zasloužený pivo,” tuto kratochvíli ocení především milovníci klidu a přírodních krás. A pak, že je Chomutov nudnej. Není!

Pořád váháte jestli vyrazit do Chomutova? Neváhejte a 19.břežna se vidíme v Kulisárně! Krom domácích Wictims uslyšíte také Silent Generation, Marked As An Enemy, Hillside a Klubovní After!

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

Když jsem se rozhodoval co budu chtít dělat ve volném čase, Klubovna byla jasnou volbou. Více nejen o mne, ale o celém týmu Klubovny zjistíte v sekci NÁŠ TÝM.

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: