Fajtfest Manifest: O médiích, kapelních soutěžích a “totálním nasazení”

Záverečná řeč. Poslední slova do pranice a poslední Manifest.

Tomáš Bob Fleck dnes ve spolupráci s Klubovnou a autorem skvělé knihy Můj kamarád Zlord, Petrem Chánem, zakončuje své spontánní memoáry zvané jako Fajtfest Manifest.

Během intenzivního měsíce jste s námi mohli nasávat názorů, poznatků a zkušeností pořadatele, bookera a fanouška hudby, kterému se během pár letos povedlo vybudovat mezinárodně respektovanou akci. A to i za pomoci i (ne)pomoci médií a kapelních soutěžích. Vyplatí se v dnešní době pořádat ještě kapelní soutěže? A dá se mezi médii najít pověstná jehla v kupce sena? O tom se dozvíte v závěrečné kapitole věnované promu, kapelním soutěžím a spolupráci s médii. Příjemnou zábavu!

Touto cestou bychom moc rádi poděkovali Bobovi s Petrem za vstřícnost a poskytnutí Fajtfest Manifestu k publikaci na Klubovním webu! Dejte autorům netradičního panfletu vědět, jak Vás tahle série bavila. Možná se dočkáte i většího projektu s více aktéry. A možná na Vás čeká ještě jedna bonusovka FF Manifestu.

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: